• DOLAR
  3,8335
  % -0,33
 • EURO
  4,5120
  % -0,15
 • ALTIN
  153,5324
  % 0,11
 • BIST
  $16.971
  % -2,30
Zero Line Zayıflama Kilo Vermede Devrim!

Zero Line Zayıflama Kilo Vermede Devrim!

Hızlı Zayıflama etkili ve Doğal içeriğe sahip Zero Line Zayıflama ürünü kilo verme noktasında devrim yaratacak bir ürün olarak konuşulmaya başlandı. Çok yakında bomba gibi kilo vermek iseteyenlerin karşısına çıkacak ürün daha önce ki zayıflama ürünlerinden çok farklı bir konsepte sahip olduğu belirtiliyor. Zero Line Zayıflama Tozu Satışları resmi olarak başlamıştır. Detaylı bilgi ve sipariş […]

Hızlı Zayıflama etkili ve Doğal içeriğe sahip Zero Line Zayıflama ürünü kilo verme noktasında devrim yaratacak bir ürün olarak konuşulmaya başlandı. Çok yakında bomba gibi kilo vermek iseteyenlerin karşısına çıkacak ürün daha önce ki zayıflama ürünlerinden çok farklı bir konsepte sahip olduğu belirtiliyor.

Zero Line Zayıflama Tozu Satışları resmi olarak başlamıştır. Detaylı bilgi ve sipariş için diğer konumuz olan “Zero Line Zayıflama Tozu Satışları Başladı ZeroLine Hakkında” konusunu takip edebilirsiniz.

“Kilo vermeye sıfırdan başlayın!”

Kilo vermek için çaba gösterenler ve başarılı olamayanların hayalleri gerçek olacak. Kullananlar hem zahmetsizce hem de sağlıklı zayıflatabilecek bir formül büyük bir merakla piyasaya çıkmayı bekliyor. İçeriğin tamamı doğal bitkilerden yapılmış Zero Line ürün asla zayıflayamayacağım diyerek ümidini kaybedenlerin imdadına yetişecek.

Zero Line Kullanırken Diyet Yapmalı mıyım?

Zayıflama ürünleri ve kilo vermek ile ilgili diğer yazılarımızda bilinçli ürün kullanımı ve kimyasal zayıflama ürünlerinden uzak durulması gerektiğini belirtmiştik. Aynı ifadeyi bu konuda da vurgulamak istiyoruz. Hangi ürünü kullanırsanız kullanın, beslenmenize özen göstermeniz gerektiğini unutmayın. Mümkün olduğunca en az 20 dakika hafif tempoda yürüyüş yapın. Günde en az 3 Litre su tüketin.

Ürün İçeriğinde Ne Var?

Moringa Çayı Satın Al

Hızlı yağ yakıcı Chitosan, Hazımsızlık giderici Meyan Kökü, Halsizlik giderici Keti Otu, Tok tutucu Yulaf, Kan dolaşımını düzenleyen Alıç yaprağı, Metabolizma hızlandıran Yeşil Çay, Yağ çözücü Sandoloz, Kabızlık geçirici Karnı yarık otu, Selülit giderici Gotu Kola, Yağ eritici Funda Yaprağı, Toksin atıcı Biberiye, Bağışıklık sistemi güçlendirici Limon Kabuğu

3 Kıta 19 Ülke Bu Yöntemle Zayıflıyor

Kuvvetli zayıflama etkisi herkes tarafından kabul gören ve bugün 11 Avrupa ülkesinde, 5 Asya ülkesinde ve 3 Amerika ülkesinde olmak üzere toplam 19 ülkenin resmi satış kanallarında satışı yapılan bu özel içerik formulü artık Türkiye’de. Formül belli bölgelerde üretilerek bu ülkelere satılmaktadır. Bu anlamda da rekor Zero Line’ındır.

İlaç değil hap değil yan etkisiz güçlü zayıflama

Doğal bitkilerden meydana gelen Zero Line diğer zayıflama ürünleri gibi sağlığınıza zarar verici hap ya da ilaç olmadığı için huzur içinde kullanarak, baş dönmesi, üşüme, tansiyon gibi yan etkilere maruz kalmazsınız.

Ürün satışı gerçekleştirildikten sonra Zero Line Kullananlar ve Zero Line Kullanıcı Yorumları sayfaları yer verilecek olup, kullananlar bu başlıklar altında yorum, öneri ve şikayetlerini yazabilirler.

Zero Line ile Bitkisel Zayıflama Yöntemi
Zero Line ile Bitkisel Zayıflama Yöntemi

 

Dünyada ilk defa bir ürün için “Zayıflatır” ünvanı verildi Garantili Zayıflatıcı

Dikkat ettiyseniz bugüne kadar çoğu zayıflatma özellikli ürünlerde “yardımcı, destekleyici” gibi tabirler kullanıyordu. Dünyada ilk defa Zero Line hızlı zayıflatıcı için “zayıflatır, kilo verdirir” tabiri kullanılmasına izin verildi. Test sonuçları ve etkisi ile bir çok sağlık örgütünden tam not alan Zero Line bu sayede zayıflama etkisi kanıtlanmış oldu

New York Mayo Clinic tarafından keşfedilmiştir.

kadin.info facebook sayfası

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek

Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. Merhaba arkadaşlar bende zeroline ailesine yeni katıldım sayılır. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım başladım. İlk kutuda biraz etki gördüm herhangi bir yan etkide yapmadı. Sonra 2li paket aldım ve hala kullanıyorum. Gayet memnunum 2 kutu bitmek üzere 5,300 kg gitti 1 ay ancak oldu güzel bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Bana ulaşmak isteyenler mail atabilirler

 2. Arkadaş ben zero line internetten sipariş verdim inanılmaz faydalı bir ürün. Tek kullanımlık olması cabası olmuş istediğin yerde kullanabılıyorsun. 1 kutuda 2,5 kg gitti buna kimse inanamadı. Fazla kilosu olan herkes kullanmalı.

 3. Bir çok zayıflama ürünü kullandım ama hiç kilo alamadım. Yaşım 24 ve 87 kiloyum. Boyum 1.69

  Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Tek parça namaz elbisesi satın al
Site içi Arama…
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak arzumuzun işaretçisidir. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. Sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişi, yoğun duyguların, tutkuların, hırsın işaretçisidir. Hayata bakış açınız ne yönde ise, her durumu o şekilde analiz etmeniz mümkündür. Bazen duygusal, bazen mantıklı kimi zaman katı bir tutum içinde olabilirsiniz. Tabii ki dengeyi kuracak olan kişi biziz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir. Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir. Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, cinsel hazzın, aşkın doruklarında gezinmenin, karşı cinsle güçlü bir temasın işaretçisidir.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir, diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkinizi yakından ilgilendiren konularda anlayışlı olmanız gayet faydalıdır. Yapmaktan pek zevk almadığınız işler boşluk saatlerinin olumlu şekilde değerlendirilmesinde etkilidir. Yeni bir başlangıç anlamı taşıyan her ne olursa olsun, start verilmemelidir. Beklemede kalınması yararlıdır.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, tutkularınız oldukça yoğundur. İlişkinizde, yaşantınızda, hakimiyeti elinde tutan kişi olmak istersiniz. Etrafınızdaki insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Hangi konularda karşınızdaki kişiyi etkileyeceğinizi veya tesirli olacağınızı bilirsiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, insanların agresif tutumları, ben bilirim tarzı davranışları, baskın olmaya çalışmaları canınızı sıkabilir. İkili ilişkilerde özellikle dikkatli olmak lazım.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek isteğiniz bir hayli yükselir. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermezsiniz. Aşk hayatımızla ilgili meselelerde nazik ve ölçülü yaklaşımlardan hoşlanırsınız.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay boşlukta olacağından, başkalarıyla her türlü paylaşımda dikkatli olmanız şarttır. Her ne kadar bu enerji altında uyumlu bir kişi gibi davranmaya çalışsanız da, bazı insanların sizi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye kalkışmaları mümkündür. Parasal konularda dikkatli olunması gerekir. Boşluk süresince duygularınızı, mantığınızın süzgecinden geçirerek olayları incelemeniz faydalıdır.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde maddi açıdan rahat yaşama arzunuz gayet belirgindir. Ele avuca sığmaz, herkesten daha çabuk düşünmenizi sağlayan üstün zekaya sahip olduğunuz için, değerinizin anlaşılmasını isteyeceksiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, karşı cinsle aranızda tartışmalara veya birbiriniz üzerinde baskı kurmanıza neden olabilir. Bu da pek hoş olmaz. Kıskançlık, öfke, kaba saba hareketlerden kaçınmak gerekiyor.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabuk tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, aşkta kaybetmek değil kazanan olmayı istersiniz. Sezgilerinizin gücü sayesinde, etrafınızda olan biteni rahatlıkla fark edebilirsiniz. Ancak renk vermez, fikirlerinizi kendinize saklarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, koruma duygunuzun yüksek olduğunu gösteriyor. Değerleriniz öylesine kıymetli ki, onlara bir zarar gelmesin diye, üzerlerine titrersiniz. Bu görünüm, cinsel anlamda güçlü bir tutkunun işaretçisidir. Sevdiğinizi öylesine bir kıskaç altına alırsınız ki, elinizden kurtulması zordur.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, fikirlerinizi çabucak ve hızlı bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Yeniliklere bir hayli açıksınız. Bazen sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü başkalarına uymak istemezsiniz. Ancak yakın çevrenizde bulunan kişilerle iyi geçinmeniz gerekiyorsa özgür davranmanız pek kolay olmayabilir.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak ve yaşamak gibi meseleler üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk süresince, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. İşbirliğine açık olmanızda yarar var. Böylece huzursuzluktan uzak durursunuz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilere yardımcı olmanız gerekebilir.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde ilişkiniz başta olmak üzere geleceğinizi ilgilendiren her konuda yapıcı düşünmeye çalışalım. Birileri bize karşı olabilir. Hakkımızda konuşabilir. Biz aynı şekilde bazı insanların bir şeyler çevirdiğini düşünebiliriz. Ancak sakin olmamızda yarar var. Durumları bu bakış açısı altında düzenlemediğiniz sürece, çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız, fikirlerinizi kabul ettirmeniz mümkün değildir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır. Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz. Kimseye uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, aile içinde veya bulunduğumuz ortamlarda kendi gücümüzü kabul ettirmek arzumuzu gösteriyor. Bir meydan okuma hali hem sizde hem de başkalarında söz konusu olabilir. Ayarımızı bilmemiz gerekecek.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında parasal veya ilişkinizle alakalı konularda ani kararlar verebilirsiniz. Borçlarınızdan kurtulmak veya birilerinden destek görmek için böyle davranırsanız, risk altına girebilirsiniz. Enine boyuna düşününüz.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Boşluk süresince, anlaşmazlıkları çözmenin veya insanlarla anlaşabilmenin yolu, politik davranmaktan geçiyor.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcunda seyir etkinliğinde, yakınlarınızla ve çevrenizle olan her türlü iletişiminizde yapıcı tarzda hareket etmeniz ve hayata olumsuz, kuşkulu ve kuruntulu bakmamanızı bilhassa öneriyorum. Çünkü bu enerji, yapıcı tarzda düşünürken aynı anda bazı konularda şüpheye düşmenize neden olabilir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, karakteristik özelliklerinize uygun şekilde düşünmeniz, hareket etmeniz anlamındadır. Yolunuzda bir adım dahi sapmadan çizginizi muhafaza edersiniz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, hedeflerinize odaklanmanın işaretçisidir. Güçlü olmak ve gücünüzü kanıtlamaktan hoşlanırsınız. Araştırırsınız, soruşturursunuz ve bir şeyi tam olarak derinlikli ele almadan kimseye güvenmezsiniz.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı, özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, her kim olursa olsun, karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve ne yapmaya çalıştığını anlamanız son derece önemlidir. Bu sadece insan ilişkilerinde geçerli olmayıp, her işte veya karşınıza çıkan her olayda, parasal mevzularda geçerlidir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, paraya düşkün olmanın işaretidir. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün gayet iyi bilincinde olursunuz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşum etkisinde, para ve güç sahibi olmada hırslıyız. Kaybetmekten, aciz duruma düşmekten korkarız.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle alakalı bir sorun varsa bunu bir an önce aydınlığa kavuşturmak isteriz. Canımızı sıkabilecek her şeyden uzak durmaya çalışırız. Maddi ve manevi anlamda özgür olmaktan yanayız.

Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisi, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor.

Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, ilgilendiğimiz alan ve konularda başarılı olmak adına özenle ve dikkatle çalışmanın önemini vurguluyor. Ne olursa olsun, kendinize inanmaktan, güvenmekten vazgeçmeyin. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermeyin. Stres yaratıcı insan ve durumlardan uzaklaşın.

Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, maddi güç kadar, ilişkimizdeki huzur da o kadar önemsenir. Sağlıklı ve dengeli bir yaşamın ne kadar kıymetli bir hediye olduğunun farkındayız.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkileri güçlendiricidir. Etrafımızdaki dünya ile olumlu bir bağ kurarız. Hislerimizi rahatlıkla ifade ederiz. Özgürlük, yenilik, değişiklik, farklı bir şeyler yaşama arzumuz yoğundur.

Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, umutlarımızı yükseltip, ileriye yönelik düşünmemizi, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe koyabilmemizi sağlıyor. Bize olanaklar sunuyor. Eğitimden ticaret hayatına kadar her alanda kendimizi güçlü şekilde ifade etmemizde destek veriyor.

Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, maddi kazanç elde etme arzunuzun simgesidir. İstersiniz ki, yaptığınız iş, uğraştığınız alanda doyurucu geri dönüşler olsun. Bu anlamda biraz hırslanmak mümkündür. Bunu doğal karşılamak lazım... Kim hayatını garanti altına almak istemez ki? Ancak şartlarımıza bakacağız bir de maddi konularda her verilen söze inanmadan önce bilinçli düşüneceğiz.

Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, hedefe odaklı düşünmenin kendimizi güçlü bir şekilde dışa ifade etmenin işaretçisidir.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar 3 Aralık saat 18:47 İkizler burcunda oluşacak Dolunay, günlük hayatımızda hangi işlere öncelik vermemiz, çalışma şartlarımızı gözden geçirmemiz, sağlığımızı önemsememiz gerektiğini vurguluyor. Dolunayın yöneticisi Merkür-Yay burcunda geriliyor. Zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Mesai arkadaşlarınızın düşüncelerine, kişiliklerine tabii ki saygı duyarız. Ancak tartışma, huzursuzluk veya mesafe koyamamak nedeniyle yaşanacak sıkıntılara dikkat edin. Kendinize özen gösterin. Siz de aynı şekilde davranın.

Bu Dolunayda sırlarınızı iyi koruyun. Bağımlılık verici maddelere karşı dikkatli olun. Sigortasız çalışmayın. Bazı işleri yetiştirmekte zorlanmalar veya yanlışlıklar olabilir. Vaktinde yetiştiremezsiniz veya dalgınlık sonucu yanlışlar yapabilirsiniz. Kontrol etmeyi unutmayın. Merkür geri hareket dönemi bu anlamda olumludur. Eğer kendinizde stres, uyku bozukluğu, panik atak gibi rahatsızlıklar hissediyorsanız bir doktora görünün. Sistemli yaşayın, zorlu diyetlerden kaçının. Dolunayın oluştuğu bugün Jüpiter-Neptün görünümü gerçekleşiyor. Bu sizin için gayet olumludur. Hedefinize azim ve kararlılıkla ulaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde manevi yönde destek alırsınız. Yeni iş projeleri gelebilir. Eğitim verebilirsiniz. Karşınıza iyi fırsatlar, teklifler çıkabilir. Bu Dolunayda yukarıda da izah ettiğim gibi işlerinizi düzenli takibini yapın, sağlığınızı ihmal etmeyin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

3 Aralık (saat 10:34)-23 Aralık (saat 04:51) tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür etkisinde, zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

Tüm burçlar için önemli Not: Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 27 Kasım itibariyle etkili olmaya başlar.Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 30 Aralık kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi dışa karşı olumlu şekilde ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişiyle, etrafınızdaki insanları şöyle bir gözlemleyerek, kendinizle kıyaslamaya yol açabilir. Hayatın tüm güzelliklerini kucakladığınızı, fakat çoğu insanın bunu yaşamayı bile beceremediğini düşünürsünüz. Size göre insan rahat olmalıdır. Çünkü rahat insanın gereksiz şeyleri kafasına takmayacağını bilirsiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, yaşadığımız toplum, aile hayatımız ve bir çok konuda stratejimizi belirleme arzumuzu işaret ediyor. Rahatsız olduğumuz meseleler var ve bunları halletmemiz gerektiği için gerginlik duyabiliriz.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durmamız iyi olacaktır. Hesabınızı iyi bilmekte yarar var. Bütçemiz çerçevesinde hareket edelim.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. Boşluk süresince, tüm ilişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Ay-Terazi boşluk günlerinde, uyumlu davranmaya belli bir mesafeyi korumaya çalışan kişiler pek sorun yaşamazlar.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, dünyaya şöyle bir baktığınızda, hırslı olanların, kendi isteklerini elde etmek için her türlü mücadeleden kaçınmayanların haksız yere yükseldiklerini düşünürsünüz. Size göre böyle bir yükseliş pek hoş olmasa da, geldikleri noktaya baktığınızda şaşırırsınız. Bu saatlerde gayet tutkulu davranır ve sevdiğiniz her şeye sahip çıkarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, egonuzu güçlendiricidir. Dağılmadan ilerlemenizi sağlar.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, tam olarak gücümüzün yükselmesi halidir. Ne istediğimizi biliriz ve ona göre hareket ederiz. Kontrolümüzü kaybetmeyiz ve inandıklarımızdan da vazgeçmeyiz.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.