Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 12.Bölüm Fragmanı

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 12.Bölüm Fragmanı

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 12.Bölüm Fragmanı TRT1 ekranlarında yayınlandı. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu yeni bölümde yeni kadının gelmesi herşeyi karıştırdı. 11. Bölümde Karabaş ile ilgilenme vazifesi verilince büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Yunus Emre, 12.bölümde, eski medrese arkadaşı kendi yerine Kadı olarak tayin edilmesi ortalığı karıştırdı. Merakla beklenen bölüm’de yeni kadı ile nasıl bir konu […]

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 12.Bölüm Fragmanı TRT1 ekranlarında yayınlandı. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu yeni bölümde yeni kadının gelmesi herşeyi karıştırdı.

11. Bölümde Karabaş ile ilgilenme vazifesi verilince büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Yunus Emre, 12.bölümde, eski medrese arkadaşı kendi yerine Kadı olarak tayin edilmesi ortalığı karıştırdı. Merakla beklenen bölüm’de yeni kadı ile nasıl bir konu oluşacak merakla bekleniyor.

Şeyh’in söylediği üzere ;
Cümle Gökler Döner, Yunus mu Dönmeyecek? sözü dizi hayranlarında büyük bir heyecan oluştururken, dizinin gidişatında yeni olaylar baş göstermekte.

12. Bölüm fragmanında Şeyhe yapılması beklenen bir iftira’dan bahsedilirken, planan oyun ve iftaraya nasıl bir cevap verileceği, Yunus Emre Aşkın yolculuğu 12.bölümde kendini gösterecek.

12. Bölüm başında Şeyh, Yunus Emre için Kadılığa geri dön emrine sert bir çıkış yaparak, “Ne aradığım budur, Ne Beklediğim Muamele

ve Ben Giderim diyen Yunus’a ; “Gelen Hoş Gelir Giden Hoş Gider. Yunus” demesi dizinin derinliği ve heyecanını kat kat artırmaktadır.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli