Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1

TV Rehberi

Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1

Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1 Ekranlarında. TRT1 en çok izlenen yeni dizisi Aşkın Yolculuğu 11. Bölüm Fragmmanı sizler için yer veriyoruz.

Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştiren dizi yönetimi ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirerek TRT1 ekranlarına sunuldu..

Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un Taptuk ile buluşmasını anlatıyoruz. Taptuk’un ona verdiği nasihatlerle doğru yolu nasıl bulduğunu ve normal bir insandan Yunus Emre’ye nasıl geçtiği göstermeye çalışılmaktadır.

Senaryo, Taptuk Emre ve Molla Kasım üçgeninde geçiyor. Seyirci, dizide kendisinden de önemli parçalar bulacak. Çünkü hepimizin nefsi var ve hepimiz onunla iyi kötü savaşıyoruz. Burada da izleyecekleri kendilerinden bir parça. Biz sadece başka bir dünyanın içinde seyirci için kurguladık.

Yazının Devamı için
Advertisement

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

1 Comment

1 Yorum

  1. Yunus

    3 Temmuz 2015 at 20:01

    Çok güzel bir dizi kaçırmadan takip ediyorum. Yunus Emre yeni kadı ile tanışınca bakalım neler olacak? Merakla bekliyorum yeni bölümü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in TV Rehberi

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top