Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1

Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1

Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1 Ekranlarında. TRT1 en çok izlenen yeni dizisi Aşkın Yolculuğu 11. Bölüm Fragmmanı sizler için yer veriyoruz. Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştiren dizi yönetimi ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirerek TRT1 ekranlarına sunuldu.. Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un […]

Yunus Emre 11. Bölüm Fragmanı TRT1 Ekranlarında. TRT1 en çok izlenen yeni dizisi Aşkın Yolculuğu 11. Bölüm Fragmmanı sizler için yer veriyoruz.

Medresede yetişmiş Yunus Emre’nin nasıl olabileceği üzerinden bir senaryo geliştiren dizi yönetimi ve Yunus Emre’yi şimdiki insanların kendileriyle özdeşleştirebileceği bir hale getirerek TRT1 ekranlarına sunuldu..

Etrafına karşı yüksekten bakan ve gönlü daha nurlanmamış Yunus’un Taptuk ile buluşmasını anlatıyoruz. Taptuk’un ona verdiği nasihatlerle doğru yolu nasıl bulduğunu ve normal bir insandan Yunus Emre’ye nasıl geçtiği göstermeye çalışılmaktadır.

Senaryo, Taptuk Emre ve Molla Kasım üçgeninde geçiyor. Seyirci, dizide kendisinden de önemli parçalar bulacak. Çünkü hepimizin nefsi var ve hepimiz onunla iyi kötü savaşıyoruz. Burada da izleyecekleri kendilerinden bir parça. Biz sadece başka bir dünyanın içinde seyirci için kurguladık.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Çok güzel bir dizi kaçırmadan takip ediyorum. Yunus Emre yeni kadı ile tanışınca bakalım neler olacak? Merakla bekliyorum yeni bölümü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor