Yetenek Sizsiniz’e Bomba Jüri Heyecanı

Yetenek Sizsiniz’e Bomba Jüri Heyecanı

5 sezondur Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin çınarı olan Hülya Avşar, artık koltuğunu bırakıyor. Acun, Hülya Avşar’ın koltuğu için görüşmelere başladı.Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Meryem Uzerli’yle Berlin’de görüştü. Acun Ilıcalı’nın “Yetenek Sizsiniz”de jüri üyesi olması için Berlin’e kadar gidip ön görüşme yaptığı Meryem Uzerli‘nin dün Türkiye’den yeni misafirleri vardı. Star TV yönetimi ve “Muhteşem Yüzyıl‘ın yapımcısı Timur […]

5 sezondur Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin çınarı olan Hülya Avşar, artık koltuğunu bırakıyor. Acun, Hülya Avşar’ın koltuğu için görüşmelere başladı.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Meryem Uzerli’yle Berlin’de görüştü. Acun Ilıcalı’nın “Yetenek Sizsiniz”de jüri üyesi olması için Berlin’e kadar gidip ön görüşme yaptığı Meryem Uzerli‘nin dün Türkiye’den yeni misafirleri vardı.

Star TV yönetimi ve “Muhteşem Yüzyıl‘ın yapımcısı Timur Savcı, oyuncuyla tekrar çalışmak için görüştü.

Güneş’in haberine göre Kızı Lara’ya zaman ayırmak için çalışıp çalışmama konusunda kararsız kalan Uzerli’ye çekimleri öne alınan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinin önerildiği konuşuluyor.

Üç teklif alan Uzerli, aralarından birini seçecek ya da “Çalışmıyorum” diyecek. Oyuncu, “Yetenek Sizsiniz“de yer almak isterse Hülya Avşar’dan boşalan jüri koltuğuna oturacak.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al