Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

XLS Medical Kullanıcı Yorumları

Alışveriş

XLS Medical Kullanıcı Yorumları

XLS Medical Kullanıcı Yorumları sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. XLS Medical tarafından 3 ürünü sizler için diğer konularda yer verdik. Bunlar xls medical İştah Azaltıcı, Karbonhidrat önleyici ve Yağ Tutucu ürünleri.

Medical ürünleri hakkında Kadin.info olarak kullananlar için oluştuğurduğumuz yorumlara bu başlık altında yer vereceğiz. Tamamen Tarafsız olarak yorumları değerlendirerek konu altında yer vereceğimiz ürünler hakkında şikayet, öneri ve memnuniyetlerinizi bildirmenizi talep ediyoruz. Yorumlar ürün hakkında merak eden diğer kullanıcılar için bir referans olacaktır.

XLS Medical hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara uzmanlar eşliğinde de profesyonel olarak cevaplar verilecektir.

Ayrıca Medical tanıtım filmini aşağıda sizler için yayınlıyoruz. Medical hakkında tanıım filmi Videosunu detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Yazının Devamı için
Advertisement

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

10 Comments

10 Yorumlar

 1. Kübra

  6 Ekim 2015 at 08:39

  Merhaba ben iştah azaltıcıyı 1 ay kullandım yemeklerden 30 dakika önce 2 bardak suyla içtim 83 ten 73e düştüm sonrasında verdiğim kiloyu almadım. Ama diyetisyene gittim 4 ayda 7 Kilo verdim diyeti bırakınca geri aldım. Bence ilaç çok iyi ben kullanınca iştahım tamamen kapanmıştı. Aklıma hiç yemek gelmiyordu şimdi tekrar başladım. Sonuna kadarda götürmek.

 2. feyza

  19 Ağustos 2014 at 07:07

  Merhabalar, Yağ tutucu ve karbonhidrat önleyici kullandım 1,5 hafta oldu. Fakat hiç bir etki göstermedi. Yeterince etkili bir ilaç değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ya yorum yok siterlerde yada kilo veremediklerini söylüyor insanlar. Boşu boşuna para verip almayın. Başka ürünleri araştırın. Reklam parasını çıkarmaya çalışıyorlar.

 3. suhayat05

  6 Mart 2012 at 16:36

  Arkadaşlar size tavsiyem bu ürünü eczanelerden almanız. Ben karbonhidratla ilgili olanını eczaneden aldım ve 1 ay içinde yaklaşık 5 kilo verdim, acıkmıyorsunuz, az miktarlarla doyabiliyorsunuz. Tabiki canınız tatlı pasta falan isteyebilir ama orda da iradeniz devreye girecek.

 4. sanem

  21 Kasım 2011 at 17:40

  bende denemek istiyorum ama cesaret edemiyorum .s

 5. Günsel

  26 Eylül 2011 at 07:24

  ARKADAŞLAR YAĞ TUTUCU VE İŞTAH AZALTICIYI ALDIM TONLA PARA VEREREK SONUCU YAZAYIM KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDA 80 KİLOYDUM BIRAKTIĞIMDA 89 İNANILIR GİBİ DEĞİL TONLA PARA HAVAYA UÇTU ASLINDA BU GİBİ ÜRÜN KULLANDIĞINDA HİÇ FAYDA SAĞLAMIYORSA PARANI GERİ VERMELERİ GEREKMEZMİ ONCA İHTİYACIM VARKEN BUNU ALDIM AMA ŞİMDİ ÇOK MUTSUZUM KİLOLARIM YÜZÜNDEN FİRMAYI ARADIM DEDİKLERİ ŞEY BAZI KİŞİLERDE İKİ KUTU SONUCU SONUÇ ALINIYOMUŞ YANİ 158 TL DAHA TABİR CAİZSE YOLALIM DEDİLER..YAZIK DİYMİ YA BÖYLE DERDİ OLANLARIN ÜSTÜNDEN PARA KAZANIYOLAR

  • ilayda

   11 Mayıs 2015 at 15:59

   Bilirsin ilaçlar genelde kilo aldırmaz ama sen öküz gibi yersen çok güzel alırsın. Farkındaysan üstünde “her şeyi ye, bir de beni al da vicdan azabın gitsin cnm” yazmıyor. Sen diyetini yap ben üç katını verdirecem abi sana diyor.

 6. Editör

  15 Temmuz 2011 at 09:55

  XLS Medical Ürünleri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz..

  • ucan

   4 Ağustos 2011 at 00:14

   ben iki haftadır yağ tutucu kullanıyorum diyet yaparak yemeyerek ama gram oynamadı.tek gerçek yan etkisi yok ama faydasıda yok

   • mehtap

    16 Eylül 2011 at 15:12

    slm
    acaba yanlışmı kullandın çok övüyolar bende araştırıyorum daher öğünde 2 tane falan diyor.
    mümkün değil kilo vermemen biker ilaçla olmasada diyetle vermen lazım aslında…

  • Sema

   15 Mayıs 2015 at 09:13

   Merhabalar,karbonhidrat önleyici kullandım. Diyet yaptım ,yediklerime dikkat ettim.yürüyüş yaptım. Fakat hiç bir etki göstermedi. Yeterince etkili bir ilaç değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Boşu boşuna para verip almayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Alışveriş

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top