Victoria’s Secret Meleği Camille Rowe Poz Verdi

Victoria’s Secret Meleği Camille Rowe Poz Verdi

Dünyaca ünlü iç çamaşır markası Victoria’s Secret, yeni bir işbirliği yaptığı Camilla Rowe ile gündemini kamera karşısına çıkardı. Amerika’nın ünlü iç giyim markası Nordstrom‘un iç çamaşırı koleksiyonunu tanıtan Fransız model, birbirinden kışkırtıcı pozlar verdi. Gözler Moda için Asla Yanılmaz. Peki Sırada sizin için ne var? 100 yılı aşkın bir süredir iç çamaşır sektöründe hizmet veren Nordstrom iç […]

Dünyaca ünlü iç çamaşır markası Victoria’s Secret, yeni bir işbirliği yaptığı Camilla Rowe ile gündemini kamera karşısına çıkardı. Amerika’nın ünlü iç giyim markası Nordstrom‘un iç çamaşırı koleksiyonunu tanıtan Fransız model, birbirinden kışkırtıcı pozlar verdi.

Gözler Moda için Asla Yanılmaz.

Peki Sırada sizin için ne var? 100 yılı aşkın bir süredir iç çamaşır sektöründe hizmet veren Nordstrom iç giyim markası Amerika’da büyük bir heyecan oluşturmaya devam ediyor.

Sadece satış amaçlı değil, müşterilerine modayı yaşatan bir marka olmanın avantajını sunarken, iç giyim haricinde, ayakkabı, aksesuar, erkeke ve çocuk giyim üzerine de koleksiyonları mevcuttur.

Victoria’s Secret Meleklerinden Camilla Rowe fransız modelin kamera karşısına geçerek poz verdiği Nordstrom iç giyim koleksiyonlarında yer alan, iç çamaşır takımları ve sütyen modellerinin kalitesi ve kendine özgü renk tonlarının yer aldığı takımlar göz dolduruyor.

 

 

victoria-s-secret-33

victoria-s-secret-34

victoria-s-secret-35

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli