Kadın Güzellik Sağlık ve Moda
Vakumlu Siyah Nokta Yağ Temizleme Cihazı Medifine
Sosyal Medyada Paylaş
6 Aralık 2017
Çiğdem Yıldız

Vakumlu Siyah Nokta Yağ Temizleme Cihazı Medifine

Vakumlu Siyah Nokta yağ temizleme cihazı. Medifine markasından yeni bir ürün, Vakumlu Siyah Nokta Yağ Temizleme cihazı Türkiye’de satışa sunuldu. Sınıfının en kaliteli ürünü olarak tanıtılan bu ürün, teknik özellikleri, ayarları, kurulumu gibi ürün hakkında detaylı bilgiyi kadın sitemizde sizler için paylaşırken, ürün değerlendirme ve kullanıcı deneyimlerini de bu konumuzda yer verilecektir.

Heyecanla tanıtılan Medifine Profesyonel Vakumlu Siyah Nokta Cilt Temizleme Cihazı 2 yıl garantili olup, görsellerinde ve incelemelerinde kalite noktasında 10 üzerinden 8.5 puan alacak başarıyı yakalayacağı görülmektedir. Profesyonel cilt temizleme merkezlerinin kullandığı sınıfta bir ürün.

Vakumlu Siyah Nokta Yağ Temizleme Cihazı Teknik Özellikleri

40 Wpa Vakum Gücüne sahip olan Medifine siyah nokta temizleme cihazı, 5 Farklı (çok fonksiyonlu) çalışma prensibini benimser. Şık bir tasarıma sahip olan bu ürün, cihaz üzerinde yer alan Led ekran sayesinde Güç göstergesi ve ses seviyesini görebilirsiniz. Bu sayede kendinize uygun ayarlamaları pratik şekilde yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Medifine Profesyonel Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Cihazı Ürün İncelemesi

Kutu İçerisinde Neler Var?

1 adet küçük v 1 adet büyük başlık olmak üzere 2 başlık ile birlikte, 1 adet mikrokristalin başlık ve 1 adet usb  kablosu, Türkçe Kullanım Klavuzu, 5 adet Yedek Filtre ve 2 adet pul olmak üzere  orjinal – kapalı kutusu içerisinde kullanılmaya hazır full set olarak yer almaktadır.

Kullanımı, Ürün Etkileri ve Çalışma Prensibi

Cildinize nazikçe masaj yapmak için vakum önü kullanılarak kan ve lenf dolaşımı artırılır metabolizmayı hızlandırır cildi gerginleştirir ve yeniden beyazlaştırıp yumuşmaya yardımcı olur.

Ergenlikte müdahale edilmeyen kir, nokta vb. ileriki yaşlarda leke olarak kalıcı hale gelir düzenli yapılan vakumlamada ergenlerde bu tür lekelerin önüne geçilebilmeye büyük oranda yardımcı olmaktadır.

Kullanım Alanları: Burun yüz bölgesindeki yağ ve siyah noktaları alır, ölü deriyi canlandırır parlaklık sağlar. Yağ oranında azalmadan dolayı sivilce vb engeller.

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme cihazı resmi satış fiyatı 179 TL olup, Medifine güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Ürün hakkında sizde konu altında ki yorum bölümünden soru, düşüncelerinizi, öneri, talep ve ürün değerlendirmelerinizi hiç çekinmeden yazabilirsiniz.

Moringa Çayı Satın Al

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. Merhabalar,
    Bu Cihazı N11 den kampanyalı fiyatı ile satın almıştım. Harika bir cihaz. Yüzde ki siyah noktalarımı aldı gerçekten. İlk aldığımda telefon ile yetkilileri arayıp bilgi aldım.

    Gerçekten ilgili bir ekip aradan 1 hafta geçti beni aradılar tekrar nasıl memnun musunuz? diye.

    Teşekkürler Medifine.

Moringa Çayı Nedir? Fiyat ve Sipariş

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2017 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul