Uzun Görünmenin Şifreleri

Uzun Görünmenin Şifreleri

Uzun boyluluk insan ilişkilerinde her zaman öncelikli etmenlerden biridir. Çünkü insan psikolojisin de uzun boylu olmak özgüven şeklinde karşılığını bulmaktadır. Ayrıca uzun boylu kişiler, karşılarındaki insanlara da dış görünüş olarak güvenilir ve sağlam karakterli imajı verirler. Kısa boylu bireyler ise bu durumda bir adım geri kalmaktaydı. İşte tam bu anda kısa boylu olan hem kadınları […]

Uzun boyluluk insan ilişkilerinde her zaman öncelikli etmenlerden biridir. Çünkü insan psikolojisin de uzun boylu olmak özgüven şeklinde karşılığını bulmaktadır. Ayrıca uzun boylu kişiler, karşılarındaki insanlara da dış görünüş olarak güvenilir ve sağlam karakterli imajı verirler. Kısa boylu bireyler ise bu durumda bir adım geri kalmaktaydı. İşte tam bu anda kısa boylu olan hem kadınları hem de erkekleri kurtaracak bir çözüm ortaya çıkmıştır. Boyunuzu uzun gösterecek kıyafetler sayesinde bu dezavantaj ortadan kalkabilmektir.

Uzun Boylu Görünmek için Tüyolar ve Uzun Görünmenin İnceliklerini kadın sitemizde sizler için paylaşıyoruz. İşte Uzun Görünmenin Şifreleri

Boyu uzun gösterecek kıyafetler konusunda kadınlar erkeklere biraz daha şanslı durumdadır. Kadınlar için olan önerilerimizin başında topuklu ayakkabı gelmektedir. Çünkü hiçbir öneri bir topuklu ayakkabı kadar etkili olamayacaktır. Örneğin bir topuklu ayakkabı 10cm kadar boy artırabilir. Sizi uzun gösterecek kıyafetler tabi ki topuklu ayakkabı ile sınırlı değildir. Gün içerisinde tercih edilen kıyafetlerin boyuna çizgiler içermesi bir nevi uzun görünmenize yol açar. Dar paça pantolon, Tek renk kombinler, yüksek belli modellerin tercih edilmesi de kısa boylu bayanlar için diğer tercih edilebilecek önerilerdir. Kadınlar için diğer bir öneride uzun ve kısayı birleştirmektir.

Nasıl mı yapacaksınız ? Mesela bir mini etek ile üstünüze uzun bir hırka almak ile bunu başarabilirsiniz.

Erkeklere bu konudaki önerilerin daha sınırlı olduğu bilinse de aslında erkeklerde kıyafetler ile uzun görünmeyi başarabilirler. Beyler için ilk önerimiz tek renk giyinmektir. Tek renk giyinmek sizi daha uzun gösterecektir. Ayrıca boyuna çizgili gömlekler ve eğer kravat kullanıyorsanız ince modellerin kullanılması diğer öneriler olabilir. Erkek için topuklu ayakkabı dezavantajı da kalın tabanlı ayakkabılar kullanılarak giderilebilir. Kalın tabanlı ayakkabılar boyu 4-5 cm kadar artırabiliyor. Renk açısından ise koyu renkler her zaman insanları biraz daha uzun gösterir ve tüm kusurları kapatır.

Kısa boylu olmak sizin elinizde olmayabilir ancak kısa boylu görünmek sizin elinizdedir. Eğer şimdi harekete geçer ve kendinize uygun kıyafet seçimini sağlarsanız olduğunuzdan daha uzun görünürsünüz bu sizin hem kendi iç güveninizi artıracaktır hem de iletişimde olduğunuz insanların size bakışını değiştirecektir. Gardırobunuzu gözden geçirerek ve sonrasında bir mağazaya giderek işe başlayabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al