Ünlülerin Tarzı Yırtık Pantolon

Ünlülerin Tarzı Yırtık Pantolon

Ünlülerin moda günlüğünde trend Yırtık Pantolonlara kaydı. Salaş, yırtık pırtık giyim tarzları ile farklı bir çizgiyi yakalayan ünlüler, son dönemde yükselişe geçen bu giyim tarzı ile dikkatlerini üzerine çekerek objektiflere kolaylıkla yakalanıyorlar. 1970’lerde ortaya çıkan yırtık jean’ler, 1980’li yıllarda modaya damgasını vurdu. Yırtık pırtık jean modası bu sezon eski popüler günlerine geri döndü. İster şık stiletto’larla isterse […]

Ünlülerin moda günlüğünde trend Yırtık Pantolonlara kaydı.

Salaş, yırtık pırtık giyim tarzları ile farklı bir çizgiyi yakalayan ünlüler, son dönemde yükselişe geçen bu giyim tarzı ile dikkatlerini üzerine çekerek objektiflere kolaylıkla yakalanıyorlar.

1970’lerde ortaya çıkan yırtık jean’ler, 1980’li yıllarda modaya damgasını vurdu. Yırtık pırtık jean modası bu sezon eski popüler günlerine geri döndü.

İster şık stiletto’larla isterse sneaker’larla giyilsin yırtık pırtık jean’ler, her tarza hitap ederken gündüzden geceye taşınan nadir parçaların başında geliyor.

Her trend beraberinde abartılı örneklerini getiriyor, tıpkı yırtık jean trendinde olduğu gibi…

Kocaman abartılı yırtıklarla, parçalanmış jean görüntüsü yerine bu trendin detay olduğunu unutmamak ve ona göre uygulamak gerekir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Özellikle rockçı ve asi gençliğin vazgeçilmezi yırtık kotlar bu sezon tekrardan trend fakat bu yıl sadece pantolonlarda değil jean eteklerde de bu moda detayını görüyoruz. Her mevsimde rahatlıkla giyilebilen jeanler, ünlüler tarafından nasıl kombinlenmiş gelin birlikte bakalım…

İşte Bu Ünlülerden Bir Kaçı;

Khloe Kardashian

 Khloe-Kardashian

 

January Jones

 January-Jones

 

Selena Gomez

 

 

 Rita Ora

 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al