Ünlüler Hangi Bikini Modellerini Tercih Ediyor

Ünlüler Hangi Bikini Modellerini Tercih Ediyor

Yaz ayları içerisinde Tatil, deniz ve kumun tadını çıkartan Ünlüler hangi bikini modellerini tercih ediyor? Farklı Renk ve Özel tasarımları ile Ünlü güzellerin tercih ettiği bikini modellerini sizler için kadin.info sitemizde derledik. Yaz aylarında akla ilk gelen “Bu sezon hangi model bikini alsam?”sorusu oluyor. Bikininizi zevkinize göre almak en doğal hakkınız, ancak unutmayın ki vücut […]

Yaz ayları içerisinde Tatil, deniz ve kumun tadını çıkartan Ünlüler hangi bikini modellerini tercih ediyor?

Farklı Renk ve Özel tasarımları ile Ünlü güzellerin tercih ettiği bikini modellerini sizler için kadin.info sitemizde derledik.

Yaz aylarında akla ilk gelen “Bu sezon hangi model bikini alsam?”sorusu oluyor.

Bikininizi zevkinize göre almak en doğal hakkınız, ancak unutmayın ki vücut tipinize göre alacağınız bikiniyle geniş olan kalçalarınızı dar, küçük göğüslerinizi büyük gösterebilirsiniz. 

Bu sezon plajlarda kadınların her daim tercihi olan basic modellerin yanı sıra moda kesimler ve farklı tarzlar dikkat çekiyor. İkonik parçalar basic modellerle birleşerek farklı bir stil oluşturmayı sağlıyor. Retro görünümlerin öne çıktığı yeni sezonda mayolar en az bikiniler kadar beğeni topluyor. Mayo tasarımlarında iddialı sırt detayları öne çıkıyor.

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli