Uğur Arslan Natural World Bitkisel Saç Bakım Seti

Uğur Arslan Natural World Bitkisel Saç Bakım Seti

Natural World adı ile internet üzerinden satışa sunulan ve Uğur Arslan tarafından reklamı yapılan Bitkisel saç bakım setini Kadın sitemizde sizler için yer veriyoruz. Bu sayfamızda Natural World Saç Bakım Seti etkisi, kullanımı ve müşteri memnuniyeti ile ilgili temel bilgiler aktarılacağı gibi ürün ile ilgili yorumlara da yer verilecektir. Uğur Arslan Natural World Bitkisel Saç […]

Natural World adı ile internet üzerinden satışa sunulan ve Uğur Arslan tarafından reklamı yapılan Bitkisel saç bakım setini Kadın sitemizde sizler için yer veriyoruz.

Bu sayfamızda Natural World Saç Bakım Seti etkisi, kullanımı ve müşteri memnuniyeti ile ilgili temel bilgiler aktarılacağı gibi ürün ile ilgili yorumlara da yer verilecektir.

Uğur Arslan Natural World Bitkisel Saç Bakım Seti Şampuanı içerisinde yer alan;

Aqua : Kimyasallardan arındırılmış su,
Sarımsak Extractı
Fındık Yağı
Zeytinyağı
Papatya Extractı
Glaycerın

yer almakla birlikte saçı besleyerek, doğal canlılık katmasını sağlamaktadır. Saç dökülmesine, İnce saçların kırılmasına ve kepeklenme problemlerine çözüm olarak sunulan Natural World Bitkisel Saç Bakım Şampuanı ile birlikte;

Sarımsak yağı ve Çam yağından oluşan, Taşköprü Sarımsak Yağı ve MultiComlex Solution yer almaktadır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Dökülmeyi durdurmaya yardımcı bu set, saçların tekrar çıkmasına yardımcı olmaktadır. Etkisini görebilmeniz için Ürünü en az 2 ay düzenli kullanmanız gerekmektedir.

Setin Pareketende Satış Fiyatı : 49 TL ‘dir.

Natural World Uğur Arslan Saç Bakım Şampuanı Kullanımı ise Gayet Pratiktir. 

Set içerisinde yer alan Sarımsak şampuanını günlük olarak diğer kullandığınız şampuanlar gibi saçlara masaj yaparak kullanabilirsiniz. Kafa derisine en az 5 dk masaj yaparak uygulamanız ürünün etkisini ortaya çıkarmaktadır. Durulama esnasında Ilık su tercih edilmesine önem gösterilmelidir.

Önemli Not: Sıcak Su Saçın Düşmanıdır!

Taşköprü Sarımsak Yağı: 
Natural World Taşköprü Sarımsak Yağını haftada 3 gün saç diplerine önden arkaya doğru masaj yaparak uygulayın. Uygulamadan sonra setin içerisinden çıkan boneyi saçınıza takın. Daha sonra Bone üzerine sıcak havlu ile kapatın. 30 Dk sonra saçınızı Natural World Saç Bakım Şampuanı ile yıkayarak durulayın.

MultiComlex Solution: Haftada 2 defa saç diplerine önden arkaya doğru masaj yaparak uygulanır. Uygulama sonrası saçlar yıkanmaz.

 

 Uğur Arslan Natural World Bitkisel Saç Bakım Seti İle ilgili düşüncelerinizi, beğeni, öneri ve eleştirilerinizi ve sorularınızı konu altında yer alan yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al