Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Tüy Dökücü Mendil Bella Etkisi ile Tüylere Elveda

Cilt Bakımı

Tüy Dökücü Mendil Bella Etkisi ile Tüylere Elveda

Tüy Dökücü Mendil etkisi ile Tüylere elveda deme zamanı. Yaz dönemine giren bay ve bayanların tüy sorununu ortadan kaldıracak pratik ve etkili ürün olan Bella içeriğinde ki etkin yapısı her hangi bir yan etkiye maruz bırakmadan gönül rahatlığı ile cildinize uygulamanıza olanak sağlıyor.

Tüy dökücü ürünlerin yoğun olarak sosyal medya da reklamı yapıldığı bu dönemlerde Tüy dökücü mendil ile ilgili yorumlarınızı konu altından iletebilirsiniz.

Bella Tüy Dökücü Mendil Nedir? İçeriği ve Etkisi

Vücudunuzda bulunan tüyleri ve kılları çok kısa sürede yok edici özelliğine sahip Bella Tüy Dökücü Mendil, pH dengesi sayesinde özel bölgelerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bayanlar için tasarlanmış bu mendil çantada rahatlıkla taşınabilecek bir ürün olarak tek kullanımlıktır. Hem hijyen açısından hemde pratik kullanım yönünden mükemmel bir dizayna sahip Tüy dökücü mendil, ister tatile giderken, ofiste, evde, araçta hızlı şekilde kullanıma olanak sağlamaktadır.

Özellikle alınan tüyler iki gün sonra çıkmaya başlar. İki günde çıkan tüyler ise ne alınabilir derecede uzun ne de sizi rahatsız etmeyecek kadar kısadır.

Her Cilt Tipine Uygun Şekilde Tasarlanmıştır

Özellikle kuru ciltler başta olmak üzere, yağlı ve normal ciltler yani tüm cilt tipine göre rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Tüy Dökücü Mendil Kullanım ve Etkisi

Tüy Dökücü Mendil Kullanımı 

Yapmanız Gereken tek şey tüy ve kılların bulunduğu bölgeye epila spreyi sıkmak ve sadece 3 dakika beklemek daha son bol su ile yıkamanız yeterli olucaktır.

 • Dışarı Eğlenmeye Çıktığında
 • Ofiste Farkettiğinde
 • Özel Gecelerden Önce
 • Tatile Gittiğinde
 • Her yerde, her an, hızlıca benzersiz sonuçlarla
  kötü süprizleri ortadan kaldırır.

Sonuç : 3 dakika sonrası tüy ve kıllardan eser yok vucudunuz tüm kıl ve tüylerden arınmış olucak Bella Anında Tüy Dökücü Mendil Seti tüyleri dökmenin yanı sıra azalmasını ve seyrekleşmesinede yardımcı olur.

Fiyatı son derece makul olan Tüy dökücü mendil tanıtım fiyatı sadece 19 TL’den satışa çıkarılmıştır. Ancak, tam sonuca ulaşılabilmesi için 5 Adet 5’li Bella Tüy Yok edici Mendil Seti kullanılması tavsiye edilmektedir.

Tüy Dökücü Mendil ile ilgili Kadin.info editörlerimiz tarafından yapılan inceleme konumuzu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Ürün hakkında sorularınızı, öneri ve memnuniyetinizi aşağıda ki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

bella-tuy-dokucu-laboratoires

Tüy Dökücü Mendil Bir çok ünlünün de kullandığı ortaya çıktı. Kullanan ünlüler ürün hakkında yorumlarını tarafsız olarak belirtirken, ünlüleri ve yorumlarını burada sizlerle paylaşmak istedik.

Bella Tüy Dökücü Mendil Kullanan Ünlüler

Cilde tahriş yapmadığı belirlenen Tüy Dökücü Mendil Bella Markasının diğer tüy dökücü uygulamalardan farklı kılan özellikler ve fiyat farkını sizler için aşağıda ki tabloda yer veriyoruz.

bella-mendil-farki

 

Tüy dökücü mendille ilgili yoğun şikayet ve müşteri memnuniyeti oldukça olumsuz olan bir ürün olarak yapılan değerlendirmelerde kendini göstermektedir.

Önemli : Tahriş noktasında dikkatli olmanızı, ürünü kullanmadan önce kolunuzda küçük bir bölgeye test yapmanızı öneriyor daha sonra herhangi bir tahriş söz konusu değilse ürünü bölgesel kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Yazının Devamı için
Advertisement

Cilt Bakım Ürünleri, Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Konularında Araştırmacı Kişiliğimi kaleme dökmekten büyük mutluluk duyuyorum.

3 Comments

3 Yorumlar

 1. Sjsjsj

  24 Temmuz 2016 at 13:06

  Kaç günde bir çıkıyor? Ve tüyleri kesiyor mu?

 2. Zeynep

  11 Temmuz 2016 at 20:51

  Yaa kullandıktan snra kaç günde tüy tekrardan cıkıyo bide gercekten azalma oluyomu ??

 3. Lady

  1 Temmuz 2016 at 16:35

  Bu kil dokucu urunu yurdisina yoluyormusunuz?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Cilt Bakımı

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top