Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Türkiye’nin Marka Vitrini Markavit

markavit marka

Alışveriş

Türkiye’nin Marka Vitrini Markavit

Türkiye’nin en iyi e-ticaret sitelerinden biri olan Markavit, Türkiye’nin marka vitrini sloganı ile güvenli e-ticaretin yeni yüzü olmuştur.

Kozmetik ürün markaları tanıtımı ve marka ürün incelemelerini kadin.info adresinden takip edebilir, incelemeler sonucunda yorum ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Renkli bir yüze sahip olan Markavit, güvenli alışverişin özgün çizgisi ile tüm ürünlerin orjinal ve üretici firma garantisi kapsamında müşterilerine gönderimi sağlanmaktadır.

Altın, Gümüş ve Mücevher ürünleri ile birlikte, erkek ve bayan markalı orjinal parfüm çeşitleri, marka saat modelleri, takı ve aksesuar ürünleri ile birlikte, özellikle bayanların tercih ettiği markalı orjinal kişisel bakım ürünleri markavit.com online e-ticaret sitesinde satışa çıkarılmıştır.

Merkezi, İzmir Karşıyaka’da bulunan online e-ticaret sitesi Markavit, profesyonel satış ve destek ekibi ile 0850 455 13 00 numaralı çağrı merkezi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Özellikle Kozmetik ürünleri kategorisinde indirim ve kampanyaların yer aldığı sitede, dünyaca ünlü markaların yer aldığı yüzlerce ürün müşterileri tarafından büyük bir beğeni ile takip edilerek online sipariş gerçekleştirilmektedir.

Markavit.com’da, organik besin takviyelerinden cilt bakım ürünlerine, doğal çaylardan parfümlere, anne-bebek ürünlerinden kişisel bakım ve makyaj malzemelerine, saç bakım malzemelerinden sporcu besinlerine kadar çeşitli kategorilerde, en seçkin markaların on binlerce ürünüyle sizlere hizmet veriyoruz.

Sürekli  listeye eklenen yeni ürünle, altın takı, aksesuar, saat ve ayakkabı gibi ürünlerle, sizi dünyanın önde gelen markalarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

Modern tazelik ile seksi, zengin bir imzanın karışımı olan Calvin Klein orjinal erkek parfümü bayanlar için tavsiye ürünlerimizden bir tanesidir. Hediye edebileceğiniz hoş bir hediye güzel ve etkileyici parfüm.
marka parfümler markavit

Markavit ile Sürpriz Hediyeler

Hayatın sürprizlerle güzel olduğunu çok iyi analiz eden Markavit,  her alışverişinize sizleri şaşırtacak ve mutlu edecek hediyeler eklemektedir.

 markavit kozmetik

 

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

1 Comment

1 Yorum

  1. Eylül

    8 Ağustos 2014 at 11:08

    Sitede çok güzel ürünler var. Gerçekten bayıldım.. Özellikle kozmetik ürünlerinde ki markalar harika. bir çok yerde bulunması zor olan ürünler. Markavit çok teşekkür ediyoruz. Başarılar dilerim size.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Alışveriş

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top