Türkiye’nin En Yakışıklı 10 Erkek İsimleri

Türkiye’nin En Yakışıklı 10 Erkek İsimleri

Yeşilçam filmlerinden bize miras kalan jön kavramı, şuanda da yeni yüzlerini bulmaya devam ediyor. Gün geçtikçe yeni oyuncular keşfediliyor ve belki de hepsinin ortak noktası yakışıklı olmaları. Özellikle genç kızların yakından ilgilendiği bu yakışıklılar kervanında liste epey uzun. Tabi yakışıklı popçular da bu listede yerini alıyor. İşte Türkiye’nin 10 Yakışıklı Erkeği 1) Kıvanç Tatlıtuğ Yakışıklılığını […]

Yeşilçam filmlerinden bize miras kalan jön kavramı, şuanda da yeni yüzlerini bulmaya devam ediyor. Gün geçtikçe yeni oyuncular keşfediliyor ve belki de hepsinin ortak noktası yakışıklı olmaları. Özellikle genç kızların yakından ilgilendiği bu yakışıklılar kervanında liste epey uzun. Tabi yakışıklı popçular da bu listede yerini alıyor.

İşte Türkiye’nin 10 Yakışıklı Erkeği

1) Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ

Yakışıklılığını 2002 ‘Best Model of Turkey‘ ve ardından ‘Best Model of the World‘ yarışmalarıyla kanıtlamış olan Kıvanç Tatlı tuğ da oyunculuğu seçen eski modellerden. Gümüş dizisiyle dizi sektörüne atıldıktan sonra ‘Menekşe ve Halil’, ‘Aşk-ı Mennu’ ve ‘Kuzey ve Güney’ gibi dizilerle bütün herkesin ilgi odağı olan 32 yaşında ki başarılı oyuncu, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yakışıklı isimlerinden.

2) Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy

Adını Feriha Koydum dizisinden bu yana ekranların aranan isimlerinden biri haline gelen Çağatay Ulusoy 2010 Best Model of Turkey birincisi. Modellikten ziyade oyunculuğa yönelen 25 yaşındaki yakışıklı oyuncu, özellikle Medcezir dizisinden sonra hayran kitlesini hatırı sayılır bir şekilde arttırmış ve genç kızların yeni gözdesi haline gelmiştir.

3) Mehmet Günsür

Mehmet Günsur
Mehmet Günsur

Oyunculuğa 7 yaşında çeşitli reklam filmleriyle başlayan, aynı zamanda müzikle de ilgilenen başarılı oyuncu; şimdiye kadar yer aldığı projelerde yakışıklılığıyla da ön plana çıkmayı başarmıştır. Yaşına nazaran oldukça genç görünen, kendisine has gülüşüyle ve cool duruşuyla bütün kadınların kalbine taht kuran oyuncu tam olarak 41 yaşında.

4) Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzaloğlu
Kenan İmirzaloğlu

42 yaşında ki oyuncu, uzun süredir bu sektörün içinde olanlardan. Bütün kadınların beğenisi kazanmış olan başarılı oyuncunun, rol aldığı her proje çok beğeniliyor ve takip ediliyor. Türkiye’nin en yakışıklı jönlerinin başında gelen Kenan İmirzalıoğlu duruşu, bakışları ve ses tonuyla karizmasıyla bütünleşmiş durumda.

5) Kerem Bursin

Kerem Bursin
Kerem Bursin

Güneşi Beklerken dizisiyle yaptığı çıkış ve oynadığı reklam filmleriyle bütün kızların ilgi odağı olan Kerem Bursin; fit vücudu, kemikli yüz şekli ve kızıla dönük saçlarıyla ekranların en yakışıklı ve gözde erkeklerinden.

6) Barış Arduç

Barış Arduç
Barış Arduç

Deliha adlı filmle adından söz ettiren yakışıklı oyuncu, Kiralık Aşk Dizisinde deyim yerindeyse kariyerinin zirvesine çıkmıştır. İsviçre doğumlu Barış Arduç, mahcup ve bir o kadar seksi bakışları altında fit görüntüsüyle son zamanların en beğenilen isimlerindendir.

7) Murat Boz

Murat Boz
Murat Boz

Genç kızlar tarafından en çok takip edilen ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı popçu, oyunculuk alanında ki kendisini göstermeye başlamıştır. Ekranlarda görmeye de alışkın olduğumuz Murat Boz, Türkiye’nin en yakışıklıları arasında gösteriliyor.

8) Burat Özçivit

Burak Özcivit
Burak Özcivit

Çeşitli imaj değişikliklerine giden Burak Öz çivit, en son Muhteşem Yüzyılda ki ‘Malkoçoğlu’ karakteri ile hafızalara kazınmış ve karizmasıyla adından oldukça söz ettirmiştir. Son dönemlerde bütün kadınların beğendiği yakışıklı oyuncu; keskin bakışları, kendisiyle bütünleşen bıyığı ile adından oldukça söz ettiriyor.

9) Nejat İşler

Nejat İşler
Nejat İşler

Tartışmasız bir dönemin en çok konuşulan ve beğenilen ismi Nejat İşler, kendine has bakışları, kirli sakalı ve gülüşüyle büyük bir hayran kitlesine sahip. Gülbeyaz, Aliye, Kaybedenler Kulübü gibi yapımlardan sonra popülerliği daha da artan 44 yaşındaki oyuncu, kariyerine verdiği aradan sonra yeni bir projeyle geri dönüyor. Herkesin, yakışıklı oyuncunun geri dönmesini beklediğine şüphe yok.

10) Engin Altan Düzyatan

engin-altan-duzyatan2

OYUNCU ENGIN ALTAN DUZYATAN FOTOGRAFLAR: MURAT SENGUL
OYUNCU ENGIN ALTAN DUZYATAN
FOTOGRAFLAR: MURAT SENGUL

Koyu sarı saçları, sıcacık gülümseyişle kadınları kendine hayran bırakan Engin Altan, oyunculuk kariyerine başarılı bir şekilde devam ediyor. Türkiye’nin en çok konuşulan ve takip edilen yakışıklılarından olan başarılı oyuncu 37 yaşında.Unutmayın!

“Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki ödünçtür.”  | Geçicidir!

                                                                   (Hz. Mevlâna)

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli