Türkiye’nin En İyi 7 Komedyeni

Türkiye’nin En İyi 7 Komedyeni

Türkiye’nin en iyileri kişiye ya da gruplara göre farklılık göstermekle beraber, ortak payda da yer alabilmektedir. Ünlü Komedyen Kemal Sunal anısına hazırladığımız, İzlenme, takip edilme ve hedef kitleleri baz alınarak yaptığımız incelemelere göre, en iyi komedyenler aşağıdaki gibidir.   Cem Yılmaz; 1973 yılında Sivas’ta doğmuştur. Asıl mesleği Turizm ve Otel Yönetimi üzerine olmasına rağmen, televizyon […]

Türkiye’nin en iyileri kişiye ya da gruplara göre farklılık göstermekle beraber, ortak payda da yer alabilmektedir. Ünlü Komedyen Kemal Sunal anısına hazırladığımız, İzlenme, takip edilme ve hedef kitleleri baz alınarak yaptığımız incelemelere göre, en iyi komedyenler aşağıdaki gibidir.

 

  1. Cem Yılmaz; 1973 yılında Sivas’ta doğmuştur. Asıl mesleği Turizm ve Otel Yönetimi üzerine olmasına rağmen, televizyon dünyasıyla meşgul olmayı tercih etmiştir. Bu konuda birçok işi olan Yılmaz komedyenliğin yanında, oyuncu, yapımcı, yönetmen, müzisyen gibi yönleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Cem Yılmaz Komedyen

 

  1. Yılmaz Erdoğan; 1967 Hakkâri doğumludur. Oyuncu, yapımcı, yönetmendir. Olacak O Kadar adlı televizyon programının yazar kadrosuna dâhil olmasıyla, bu sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Sonrasında ise, Demet Ak bağ ile rol aldığı ve kendisinin kaleme aldığı Bir Demet Tiyatro adlı televizyon dizisiyle, kariyerinin zirve basamaklarına tırmanmaya başlamıştır.

Yılmaz Erdoğan Komedyen

  1. Beyazıt Öztürk; Babasının mesleği gereği hayatının bir kısmını farklı illerde ikamet ederek geçirmiştir. Bu dönemlerde üniversite sınavını kazanamamış ve şansını Güzel Sanatlar Fakültesi’nde denedikten sonra, seramik bölümünden mezun olmuştur. Özel yeteneğinin keşfedilmesiyle yine sanattan devam ederek komedyenlik unvanına sahip olmuştur.

Beyazıt Öztürk


  1. Engin Günaydın; Erol Günaydın’ın oğlu olan Engin Günaydın, babasının gölgesinden kurtulmak istercesine kendi yoluna gitmeyi tercih etmiştir. Bu yoldaki ilk işi Bir Demet Tiyatro’dur. Devamında ise Aşkım Aşkım, Zaga gibi televizyon dizi ve programlarında yer almıştır. Fakat kariyerinin en üst basamağına Avrupa Yakası’ndaki Burhan Altıntop modeliyle tırmanmıştır.

engin-gunaydin


  1. Okan Bayülgen; 1964 doğumlu olan Bayülgen’in televizyon ve sanata olan ilgisi çocuk yaşlarından itibaren başlar. Hatta bu uğurda, liseyi 6 yılda bitirmiş ve eğitimine devam etmemiştir.

  1. Ata Demirer; Sanat hayatına gece kulüplerinde piyanist- şantör olarak başlamış olup, Devlet Konservatuvarına girmesiyle hayatı tamamen değişmiştir.

Ünlü Komedyen Ata Demirer


  1. Şahan Gökbakar; Aslında Sosyal Bilimler mezunudur. Fakat öğrenim hayatına tiyatro bölümüne dereceyle girerek devam etmiştir. O yıllarda düzenlenen reklam seçmelerine katılan ve birincilik elde eden Gökbakar, televizyon dünyasına giriş yapmıştır.

Şahan Gökbakar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor