Türkiye’nin En Güzel 10 Kadını

Türkiye’nin En Güzel 10 Kadını

Türkiye Top 10 Güzel Kadın konusu. Türkiye’ de başarısıyla farklı işlere imza atmış birçok kadın oyuncu, sanatçı ve cemiyet kadını bulunmaktadır. Güzellikleriyle adını sıkça ekranlarda, basında duymuşsunuzdur. Birçok kadın dergisine konu olmuş ve farklı çevreler tarafından bu güzellikleri de kabul görmüştür. Giydikleriyle, yazdıklarıyla, söyledikleri kısacası her şeyiyle sıkıca takip edilen ve konuşulan olmuşlardır. Türkiye Top […]

Türkiye Top 10 Güzel Kadın konusu. Türkiye’ de başarısıyla farklı işlere imza atmış birçok kadın oyuncu, sanatçı ve cemiyet kadını bulunmaktadır. Güzellikleriyle adını sıkça ekranlarda, basında duymuşsunuzdur.

Birçok kadın dergisine konu olmuş ve farklı çevreler tarafından bu güzellikleri de kabul görmüştür. Giydikleriyle, yazdıklarıyla, söyledikleri kısacası her şeyiyle sıkıca takip edilen ve konuşulan olmuşlardır.

Türkiye Top 10 Güzel Kadın İsimleri

1-Fahriye Evcen

Fahriye Evcan
Fahriye Evcen

Yaprak dökümü dizisi ile meşhur olmuştur. Birçok filmde ve dizide rol almıştır. Reklamlarda da sıkça yüzüne aşina olduğumuz Fahriye Evcen fazla kilolarından kurtularak yüz güzelliğine vücut güzelliğini de katmıştır. Gözlerinin güzelliğiyle ve duruluğuyla dikkat çekmektedir.

2-Farah Zeynep Abdullah

farah-zeynep-apdullahBaba tarafı Irak Türkmenlerine dayanmaktadır. Anne tarafı ise Boşnak’tır. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisiyle meşhur olmuştur. Daha sonra Kurt Seyid ve Şura dizisiyle devam etmiştir. Başarısı ile ve güzelliği ile magazin çevrelerinde adından çokça bahsedilmektedir.

3-Berrak Tüzünataç

Berrak Tuzunatac
Berrak Tuzunataç

32 yaşındaki genç oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler “adlı filmiyle tanınır hale gelmiştir. Daha sonra yer aldığı birçok proje ve film başarısını artırmıştır. Güzelliğiyle ve düzgün fiziği ile Türkiye’nin en güzel kadınların arasına girmeyi başarmıştır.

4-Aslı Enver

Aslı Enver
Aslı Enver

Genç oyuncu Kavak Yelleri adlı dizi ile meşhur olmuştur. Doğal güzelliğe sahip olan oyuncu aşırı makyajdan uzak durarak güzelliği ile göz doldurmaktadır.

5-Elçin Sangu

Elçin
Elçin Sangu

Son dönemlerde güzelliği ile adından çok bahsettiren yetenekli bir oyuncudur. Doğal kızıl saçları ile bilinen ünlü oyuncu, birçok projede yer alarak gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

6-Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan

Doktorlar dizisiyle tanıdığımız, dizi hayatına son veren Yasemin Özilhan gözden uzak olmasına ve evli olmasına rağmen düzgün fiziği ve natürel güzelliği çokça adından söz ettiriyor. Ayrıca Yasemin Özilhan yılın stil ikonu seçilmişti.

7-Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya
Serenay Sarıkaya

Rol aldığı dizilerden sonra birçok reklam filmine yüz olan Seren ay Sarıkaya baş döndürücü bir güzelliğe sahiptir. Doğalı ile ve kendine has tavrı ile magazin gündeminden düşmüyor.

8-Beren Saat

Beren Saat
Beren Saat

Katıldığı bir yarışma sonucu tanınan ve Aşk-ı Memnu ile zirveye çıkan Beren Saat, Türkiye‘nin en güzel kadınlarından bir tanesi. Her yaptığı ile olay olan ve sıkça takip edilen genç oyuncu en güzel olmada iddiasını korumaya devam ediyor.

9-Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün

Birçok projeye imza atması ile bilinen Tuğba Büyük üstün yurt dışında ve yurt içinde bizi temsil etmeye devam ediyor. Hem başarıları, hem güzelliği onun çok iyi platformda olmasını sağlıyor.

10-Meryem üzerli

Meryem Üzerli
Meryem Üzerli

Son zamanların bir diğer ismi adını sıkça Muhteşem Yüzyıl ile duyduğumuz genç anne güzelliği ile ilk ona girmeyi başarıyor.


Güzel kadın olmak ile Güzel yürekli bir kadın olmak arasında ki yüce erdemleri keşfetmek lazım. “Çirkin kadın yoktur!” gibi klasik bir cümle kursak da bu aslında bir gerçektir. Ve çok ama çok güzel bir kadın olmak da çok büyük bir marifet değildir.

11 – Melis Birkan (Editör Seçimi)

Melis Birkan Güzel Kadın
Melis Birkan Güzel Kadın

Melis Birkan, Türk dizi ve sinema oyuncusu. İlköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri aldı. Aynı üniversitede modern dans eğitimini tamamladı. Vikipedi


Unutmayın!

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki ödünçtür.”  | Geçicidir!

                                                                   (Hz. Mevlâna)

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor