Türkiye’de En Çok Kullanılan isimler

Türkiye’de En Çok Kullanılan isimler

Bu konumuzda ülkemizde en çok kullanılan isimleri paylaşayacağız.İşte Türkiye’de en çok kullanılan isimler. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü istatistiklerine göre,son 10 yılda doğan erkek çocuklarına en çok Yusuf, Arda, Mustafa, Mehmet, Ahmet isimleri verildi. İstatiktiklere göre; 2006-2008 yılları arasında erkeklerde Arda,Yusuf, Mehmet, Mustafa ve Emirhan,kızlarda ise Elif, Zeynep, İrem, Büşra, Merve isimleri en çok […]

Bu konumuzda ülkemizde en çok kullanılan isimleri paylaşayacağız.İşte Türkiye’de en çok kullanılan isimler.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü istatistiklerine göre,son 10 yılda doğan erkek çocuklarına en çok Yusuf, Arda, Mustafa, Mehmet, Ahmet isimleri verildi.

Türkiye’de en çok kullanılan isimler

İstatiktiklere göre;

2006-2008 yılları arasında erkeklerde Arda,Yusuf, Mehmet, Mustafa ve Emirhan,kızlarda ise Elif, Zeynep, İrem, Büşra, Merve isimleri en çok kullanılan isimler oldu.

2009-2011 yılları arasında ise erkeklerde Yusuf, Arda, Mustafa, Mehmet, Ahmet,kızlarda ise Zeynep, Elif, Yağmur, İrem, Merve isimleri en çok kullanılan isimler oldu.

Diyarbakır’da en çok erkek isimleri Mehmet, Ahmet, Ramazan, Mustafa ve Hasan;kızlarda ise Fatma, Emine, Ayşe, Zeynep ve Remziye isimleri en çok kullanılan isimler arasında.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Şanlıurfa’da ise, erkek isimlerinden Mehmet, Ahmet, Mustafa, Halil ile Ali isimleri, kızlarda ise Fatma, Emine, Ayşe, Hatice ve Zeliha kullanılan en çok isimler arasında yer alıyor.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al