Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Yükle Kazan Kampanyası

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Yükle Kazan Kampanyası

Turkcell’den kadınlara özel hediye dakikalar var.Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Yükle Kazan Kampanyası ile tek seferde 20 TL yükleyin,her gün öğlen 12:00- 17:00 saatleri arasında Turkcellliler ile ücretsiz konuşun. Bu kampanya 10 Ocak-25 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir.Kampanyaya bir kez katılabilirsiniz.Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi, Hazır Kartlı müşterilerilere yönelik bir kampanyadır.     Bu kampanyada aylık ücretsiz […]

Turkcell’den kadınlara özel hediye dakikalar var.Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Yükle Kazan Kampanyası ile tek seferde 20 TL yükleyin,her gün öğlen 12:00- 17:00 saatleri arasında Turkcellliler ile ücretsiz konuşun.

Bu kampanya 10 Ocak-25 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir.Kampanyaya bir kez katılabilirsiniz.Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi, Hazır Kartlı müşterilerilere yönelik bir kampanyadır.

 

 

Bu kampanyada aylık ücretsiz konuşma süresi toplam 300 Dakika‘dır.300 dakika bittikten sonra görüşmeleriniz kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler,tek seferde 20 TL veya üzerinde TL yükledikten sonra, AKILLI yazıp, 2222’ye ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al