‘Türk stili’ Türban En Moda Trend

‘Türk stili’ Türban En Moda Trend

Türk stili’ türban en moda trend türbanın, dünya Müslüman kadınları arasında sonbaharda en önde giden moda trendi olacağı belirtildi. İngiliz The Guardian gazetesi, türban bağlama stillerini son modaya uydurmak isteyen Müslüman kadınların internette sayıları her geçen gün artan birçok blogda yazdıkları, Facebook gruplarına üye oldukları ve Youtube’dan yararlandıkları duyuruldu. İngiltere’de Müslaman kadınlarına yönelik “Hicap Stili” […]

Türk stili’ türban en moda trend türbanın, dünya Müslüman kadınları arasında sonbaharda en önde giden moda trendi olacağı belirtildi.

İngiliz The Guardian gazetesi, türban bağlama stillerini son modaya uydurmak isteyen Müslüman kadınların internette sayıları her geçen gün artan birçok blogda yazdıkları, Facebook gruplarına üye oldukları ve Youtube’dan yararlandıkları duyuruldu.

İngiltere’de Müslaman kadınlarına yönelik “Hicap Stili” adlı blogu olan Jana Kossaibati de, gazeteye yaptığı açıklamada sonbahardaki en gözde trendin “Türk tipi” türban olacağını belirterek, “Türk tipi türban yetişkinliğe ve sofistikeliğe işaret ediyor” diye konuştu.

Çene altından boyna…

Halen internette başörtüsüyle ilgili “Hijabfashionista”, “The Hijab Blog”, klasik “İspanyol”, “basit saç örgüsü” gibi siteler olduğunu kaydeden Kossaibati, genç Müslüman kadınların böylelikle bir kere bakanın bir kere daha bakmasını amaçladıklarını söyledi.
Kossaibati, bu sonbahar en moda olması beklenen türban şeklinin nasıl olacağı sorusunu “Türk tarzı.

Çene altından boyun etrafına dolanan şekilde.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bu stil kadını daha olgunlaşmış, karmaşık giyim zevki gelişmiş gösteriyor ve yaz tatilinin bittiği mesajını veriyor” diye yanıtladı.

Gazete, yaşı ilerlemiş Müslüman kadınların kültürel miraslarını yansıtan türban türü seçtiklerini kaydederken, daha genç kadınların ise Batılı kıyafetlerini tamamlamak için İslam dünyasının tamamındaki yeni yaratılmış stilleri birleştirdiklerini belirtti.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al