• DOLAR
  3,9306
  % 0,14
 • EURO
  4,6141
  % 0,19
 • ALTIN
  161,7849
  % 0,23
 • BIST
  103.912
  % -2,19
Tüm Zamanların En Harika Doğal Güzellik Ürünleri

Tüm Zamanların En Harika Doğal Güzellik Ürünleri

Doğal Güzellik Ürünleri ile ilgili sizlere paylaşacağımız bu makaleyi okuduğunuzda çok şaşıracak ama ne kadar etkili ve doğru bir yaklaşım olduğunu göreceksiniz. Öncelikle bakım ve güzellik ürünlerine tonlarca para harcayan ve bundan zevk alan biriyseniz, bu yazının size göre olmadığını belirtmekten zevk duyarım. Bu yazı evde her an elinin altında bulunan malzemeleri daha güzel, daha […]

Doğal Güzellik Ürünleri ile ilgili sizlere paylaşacağımız bu makaleyi okuduğunuzda çok şaşıracak ama ne kadar etkili ve doğru bir yaklaşım olduğunu göreceksiniz.

Öncelikle bakım ve güzellik ürünlerine tonlarca para harcayan ve bundan zevk alan biriyseniz, bu yazının size göre olmadığını belirtmekten zevk duyarım. Bu yazı evde her an elinin altında bulunan malzemeleri daha güzel, daha sağlıklı cilde sahip olabilmek için kullanan hanımlarımıza ithafen yazılıyor.

Herkes Tarafından Bilinen ama Tercih edilmeyen
Doğal Güzellik Ürünleri 

BUZ
Gözenek sıkılaştırıcı ve cildi uyaran etkisiyle buz, sudan ucuz bir güzellik ürünleri aslında. Uyandığımızda zaman zaman yorgun görünen cildimize süreceğimiz bir iki parça buz hem bizi hem cildimizi uyandıracak, ışıldatacak ve şişkinliği azaltacaktır. Yaz kış ayırt etmeksizin her sabah gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.

BILDIRCIN YUMURTASI

Buzun içecekleri soğutmak için kullanılıyor olması gibi bıldırcın yumurtası yalnızca yemek içinmiş gibi görünse de içerdiği yoğun protein sayesinde cildimiz için en pahalı kremlerden bile daha faydalı. Eğer bıldırcın yumurtanız yoksa tavuk yumurtasının beyazını da kullanabilirsiniz. Her gün uyandığınızda ya da canınız istediğinizde -günde bir kereden fazla istemesin :)- yüzünüze sürüp 10-15 dakika kuruyana dek bekledikten sonra ılık suyla yıkayarak cildinizi temizleyip akabinde buz uygulayabilirsiniz.

MADEN SUYU

İçildiğinde içimizi ferahlattığı gibi uygulandığında cildimizi de ferahlatan maden suyunun gözenek sıkılaştırıcı etkisiyle tonik görevi gördüğünü de belirtelim. Ancak çok yoğun kullanımda kuruluğa sebep olabilir, birkaç gün aralıkla uygulayıp kendi cildinize uygun rutininizi oluşturabilirsiniz. Sanıyorum ki bu sudan bir kaç kuruş daha pahalı. 🙂

GÜL SUYU

Maden suyu gibi yadsınamayacak derecede ferahlatıcı etkisi olan gül suyunu maden suyuyla karıştırıp buz dolabında bir sprey şişesinde muhafaza edip gün içinde ferahlamak istedikçe uygulayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gerek %100 gül suyu olması. Laf oyunlarıyla ‘’güllü su’’ olarak piyasaya sürülen ürünlere aldanmayın.

KESE

Her ne kadar peeling yaparsak yapalım ölü derilerden %100 kurulmamız mümkün değil. Aslında bu keseyle de mümkün değil ama 100e daha çok yaklaştırdığı da bir gerçek. Öncelikle olabildiğince sıcak suda derimizi yumuşattıktan sonra ister yüzümüze ister vücudumuza bence her yerimize kese yapmalıyız. Ölü derilerden kurtulmanın yanı sıra kan akışını hızlandırıp cildi canlandıracak ayrıca selülitlerin azalmasına da yardımcı olacaktır.

KAHVE

Buz, maden suyu ve yumurtadan sonra kahveye şaşırmayacağınızı umuyorum. 🙂 Kuru ya da içilip fincanın dibinde kalan Türk kahvesini dilediğiniz yağlarla karıştırıp yüzünüze ya da vücudunuza uyguladığınızda cildinizin nemlenip parıldadığını ve yumuşadığını göreceksiniz. Boş bir kavanoz içerisinde dilediğiniz aromaları ve yağları ekleyerek ellerinizle yapacağınız bir kahveli peelingi vücudunuza uygulamanın vereceği zevki raflarda sergilenen hiç bir peeling veremez. Üstelik kendi kutunuzu kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

BADEM YAĞI

En etkili, en doğal, en nemlendiren nemlendirici. Sanırım badem yağını en iyi özetleyen açıklama bu oldu. Üstelik öyle bir nemlendirici ki kaşlarınız kirpikleriniz saçlarınız dahil tüm vücudunuza uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca nemlendirmek ile kalmayıp besliyor da.

dogal-guzellik
Cilt Bakımı için Doğal Güzellik Ürünleri

 

Güzellik ürünleri ile ilgili doğal ve her yerde bulabileceğiniz saf ürünleri kullanmak kadınlar için en doğru seçim olmalı…

Elbette elimizin altında bulunan ürünleri güzelleşmek adına kullanabilmemiz bu ürünlerle sınırlı değil. Ancak hepsini bir anda deneme hevesine kapılıp cildinizi yorabilirsiniz.

Tüm Zamanların En Harika Doğal Güzellik Ürünleri” başlıklı bu konumuz hakkında düşüncelerinizi aşağıda ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilir, sorularınızı uzman arkadaşlarımız ve bu konuda tecrübeli ziyaretçilerimize de iletebilirsiniz.

Sağlıklı ve güzel günler dileklerimle…

kadin.info facebook sayfası

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek

Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Flawless Yüz Epilasyon Aleti Ürün İncelemesi
Site içi Arama…
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar Saat 09:58 Ay-Mars görünüm etkisini, ilişkisi olanlar açısından ele alırsak, her iki kişinin de aynı hedef üzerinde anlaşmaları ve birbirlerine destek olmaları, güç birliğinde bulunmaları çok önemlidir. Bu görünüm sayesinde yeniliklere açık oluruz. Uzlaşıya açığız.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, size yaşama hevesi verir. Özgürce hareket etmenizi sağlar. Aşk hayatınızı güçlendirir. Güne olumlu başlamanızı sağlar.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, hayatı olumlu açıdan ele almak istediğinizin işareti. Başınızdan geçen acı tecrübeleri unutmak istiyorsunuz. Kişi bu etki altında, her şeyin güzel olacağına dair umudunu korumaktan yana. Her şeye rağmen, hayata güzel diyebilmek için çabalıyor. Alışkanlıklarını, bir türlü vazgeçemediklerini düşünüyor. İyimser düşünmeye çalışıyor ve bir anlamda kendiyle ve yaşamla yüzleşiyor sanki. Bu yüzleşmede başarılı olması için, öncelikle güven duygusunu yitirmemesi ancak gerçekçi olunması gerekiyor.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, yeniliklerin veya bir değişikliğin sizi olumsuz yönde etkilemesinden çekindiğinizi gösteriyor.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar, Saat 09:58 Ay-Mars görünüm etkisi, maddi ve manevi anlamda kafanızın karışmasına neden olabilir. İş hayatının durgunluğu, gelir miktarında düşüşler, şu anda beklemek zorunda oluşunuz bir hayli düşündürücüdür. Hani zor durumda değilsinizdir ama, böyle giderse elinizdekiyle yetinmeniz zor olabilir. Bu duruma çare bulmak istersiniz.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, finansal açıdan sizi destekleyici bir kadın veya kişinin göstergesidir. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı karşılaşırsınız hem de yükselen moralinizle sorunlarınızı kolayca halledersiniz.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, finansal konularda durumumuzu gözden geçirmemiz anlamında önem taşıyor. Ayrıca kendimizi yenileme, geliştirme ve kaynaklarımızı düzgün bir biçimde idare etme anlamında dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Bazen iyi niyetimiz, birilerine olan itimadımız ne yazık ki suiistimal edilmemize neden olabilir. Oysaki geleceğimizi düşünmek ve garanti altına almak mecburiyetindeyiz.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü nakit para ihtiyacınızın göstergesi olduğu gibi, bazı borçların temizlenmesi adına bir hayli mücadele verdiğinizi gösteriyor.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler, Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, ilişkide iki kişinin de kendi isteklerine düşkünlüğünün işaretidir. Doğal olarak dikkatli olunması şarttır. Eğer siz evli bir çiftseniz ve bir çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız her ikinizin de bu konuda ortak hareket etmesi ve bu sorumluluğu birlikte göğüslemesi, kabul etmesi gerekir. Biriniz buna hazır, diğeriniz ise hala kararsız ise, o zaman bu idealinizi tekrar gözden geçirmeniz şarttır. Bekar İkizler için bu görünüm, yeni bir tanışmanın işaretçisidir.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin gelişmesinde iletişimin önemini vurguluyor. Çiftler arasında ortaklaşa uyum ve duygular eşliğinde güzel bir zaman geçirmek mümkündür.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, ilişki veya iş ortaklığı konularda yaşanan bir gelişimin değişimin işaretçisi olup, kariyer konusunda daha özenli ve dikkatli düşünmesi gerektiğini gösteriyor. İnsan ne istediğini bilmeli, nasıl hareket etmesi gerektiğini gerçekçi bir şekilde saptanmalıdır. Yaratıcı düşünmeli, hırsına yenilmemeli ancak kendine güvenmeyi bilmelidir. Kimlerle irtibatta bulunduğunu veya bulunması gerektiğini bilerek kapıları çalmalıdır.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, hem mesleki hem de ilişki anlamında zorlandığınızı, bunları halletmek için bir hayli ter döktüğünüzü gösteriyor. Bu meseleler halledilmeden rahat bir nefes almanın kolay olmadığını düşünürsünüz.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, sağlık, iş yaşamı ve sizi birebir ilgilendiren konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğunuzu gösterir. Hatta sorun çıkmasın diye kendinizden taviz verebilirsiniz. Oysaki uygun bir şekilde dile getirmekte yarar var.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü özgürlüğümüzü kısıtlayan sorunları aşma arzumuzun işaretçisidir. Güvence o denli kıymetlidir ki, bu olmadan huzur bulmak zordur. Bu nedenle, paramızı, ailemizi, değerlerimizi korumak ve kollamak isteriz.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, iş hayatımızın gündelik temposu içinde dağılmadan işlerimizi yoluna koymak gerektiğini gösteriyor. Duygusal içtenliğe, etrafımızdaki insanların tevazu içinde hareket etmesine fazlasıyla ihtiyaç duyuyoruz. Biz nasıl, iyi niyetimizle çevremize yardımcı oluyorsak onların da böyle davranmasını bekliyoruz. Ayrıca kendi fikirlerimize, planlarımıza, mücadelemize inanmak durumundayız.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü etkisi, çalışma hayatınız veya kişisel olarak üstesinden gelmekte zorlandığınız meselelerin sizi yorduğunu gösteriyor. Birileri size dert anlatıyor ancak kimse sizin ne çektiğinizi görmek istemiyor sanki. Yaşadıklarınızı hafife almaları canınızı sıkıyor.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar Saat 09:58 itibariyle Mars ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu etki altında, hayatınızla ilgili mevzularda özgürce ilişki yaşamak ve size ait değerleri korumak son derece önemlidir. Kendinizi ifade gücünüz yüksektir ve hedeflerinizi ele geçirme arzunuz büyüktür. Diyelim ki, sizin evlilik konusunda idealleriniz var. Ancak aileniz veya çevreniz nedeniyle bunları gerçekleştirmeniz pek mümkün değil. Bu durumda hayatınızı nasıl biriyle yaşamak istediğinizi kafanızın içinde oturtmalısınız. Eğer baskı altında yanlış bir karar vermeye kalkışırsanız ileride mutsuz olmanız mümkündür.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aşkta sizi ışıklandıran, geliştiren, büyüten bir etki olup, hayatın keyifli yanlarını, özgürce yaşamın güzelliğini hissetmemizde sizi destekleyicidir.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, Hayattan keyif almamız, iyimser bir ruh haliyle hayatı kucaklamamız için, her şeyin yolunda gidiyor olması lazım. Eğer özel hayatımızda sevgilimiz değerimizi biliyorsa, ailemiz bize kol kanat gererek iyi ki varsın diyorsa, bağlantımız olan insanlarla iyi bir diyalog kurabiliyorsak neşeli oluruz, hayattan zevk alırız, olumlu düşünmeye çalışırız. Ancak tam tersi durumda, sevgilimiz veya evladımız iyi niyetimizi suiistimal ediyorsa, ailemiz sürekli başarısızlığımızdan söz ediyorsa gün boyu tepkisel düşünürüz ve hatta ağzımıza geleni konuşuruz.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü birilerine bağımlı yaşamaktan sıkıldığınızın göstergesidir. Sanki hayatınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar, Saat 09:58 Ay-Mars arasındaki yararlı görünüm, düşündüğünüz yenilikleri, uygulamak istediğiniz planları gözden geçirmeniz anlamında önemlidir. Gerekirse yeni bir yere taşınmak veya iş değiştirmek yönünde karar alabilirsiniz. Sizin istediğiniz eskilerin deyimiyle, tebdil-i mekanda fayda var sözüne uygun bir yenileşme arzusudur. Hayat ne zaman üzerinize gelse, bu yenilik arzusu çok daha baskın hale geliyor. İşte bugün de yine böyle bir ruh hali içindesiniz. Ancak mali konular üzerinde dikkatlice hareket etmekte yarar var.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürlüğün önemini vurguluyor. Şartlar, hayatın kendisi veya ilişkiler bizi yorsa da yaşamak güzeldir demeyi unutmayın. Kendinize önem verin.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, sanki birileri sürekli bizi rahatsız etmek için zaman kolluyor gibi hissedebiliriz. Bildiğimiz şekilde hareket etmekte, kendimizi ifade etmekte, bilgimizi tecrübemizi belli bir alanda gösterme anlamında sıkılabiliriz. Biz ne istiyoruz, hayat bize sunuyor, neler yolunda gitmiyor veya neleri artık kafamıza takmak dahi istemiyoruz? Bunlar üzerinde düşünebiliriz.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, sizi biraz hassas kılabilir. Değerinizin bir türlü bilinmediğini ve bu yüzden bir hayli zaman kaybettiğinizi düşünürsünüz.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, çevre ilişkileri, girişim, aşk hayatımız, eğitim yaşamımız, iş yapma becerikliliğimiz, çocuklarımızla ilişkimiz gibi geniş bir alanda kendimizle yüzleşmemizi sağlıyor. Şu sıralar Mars burcunuz üzerinde ilerlediği için, yenilikte bulunma, baskılardan kurtulma, kendinize bir yön çizme arzunuz bir hayli yüksek. Kimseye göre değil, kendi arzularınıza göre bir dünya özleminiz var. Birileri şöyle düşünürmüş, bunu dermiş kafaya takmak niyetinde değilsiniz.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmemizi, sosyal hayatla birebir iletişimde bulunarak keyiflenmemizi sağlıyor. İnsan bu saatlerde keyiflenmek, yeni insanlarla tanışmak, yazışmak, konuşmak istiyor.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, iş girişimleri veya görüşmelerde arzu ettiğiniz verimli sonuçlara ulaşmak, hakikaten istediğiniz şekilde ilerlemek anlamında mutlaka sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor. Bazen olanaklar pek elverişli değildir veya sizin arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Ancak bu pes etmek anlamına gelmemelidir. İdeallerimiz varsa, bunlar için mücadele etmek durumundayız. Ancak iş-ilişki-maddi konularda fazla hayalci düşünmenin de yanlış olacağını göstermektedir. Yetenekleriniz, bilgi ve tecrübenizin ölçüsünü gerçekçi bir şekilde tespit edelim.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, şu anda en önemli meselemizin, iş, sağlık, ilişki konularının akıllıca ele almak gerekliliğini işaret ediyor. Evet, birçok şey, sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, eski olan her şeyden uzak durmak arzunuzu belirginleştiriyor. İlişki-iş-sağlık-para konusunda yenilenmekten yanasınız. Kafanızı kurcalayan sorunların bir an önce çözülmesini istiyorsunuz. Bunda da haksız sayılmazsınız. Senelerdir bir türlü yerli yerine oturmayan durumlarla mücadele etmek kolay değil. Sürekli bir şeyleri ayarlamak zorunda kalmak dengenizi bir hayli bozuyor. Ne olacaksa olmalı ama artık üzülmemeliyim diye düşünmektesiniz.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, farklı ve özgür hareket etme arzunuza işaret ediyor. Farklı bir iş yaparak para kazanmaktan yanasınız. Sıradan işler yerine, yaratıcı yeteneklerinizi kullanmak istiyorsunuz. Bunun sizi büyütüp geliştireceğinin farkındasınız.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, paranın, kazanmanın, özgürlüğün, kendi bildiğiniz şekilde yaşamınızı düzenlemenin ne kadar önemli bir ayrıcalık olduğunu hatırlatıyor. Kişi hayaline kavuşmak için sihirli bir değneğe ihtiyacı olduğunu düşünebilir. Çalışıp mücadele etmek, hayatını kazanmak isteyen birey, önüne hiçbir engel çıksın istemez. İlk başvuruda işe alınsın, ilk yatırımında bolca kazansın ve tatmin olacağı girişimlerde bulunsun. Ancak gerçekçi olmayı bilmekte yarar var.

Saat 22:55 itibariyle etkili olacak Ay-Chiron görünümü, aşka ve paraya ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Hassas düşünüyoruz. Bazen içimizden, -Benim en zayıf noktam bu iki konu diye söyleniyoruz.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, kimseden çekinmeden düşüncelerinizi dile getirmenizi, hedefiniz üzerine gitmenizi, sakin bir yaşam yerine heyecanlı maceralara açık olmanızı sağlıyor. Genç ruha sahip, hayatın tadını çıkarmasını bilen insanlarla bağlantı kurmak istiyorsunuz. Bazı kişiler sizi deli dolu, kimileri derin düşünen, birçoğu çocuksu bulsa da, sizin için önemli olan hayatın tadını çıkarmak ve her daim genç kalabilmek önemlidir.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak, bir kez gelinen şu hayatın keyfini çıkartmaktan yanasınız. Bu sizin için çok önemli. Siz ancak böyle olduğunda üretebileceğinizi, gelişeceğinizi, mutlu olacağınızı biliyorsunuz.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, isteklerinin peşinden gitmeye kararlı olan birey, ruhsal açıdan doyumsuz ve gereksiz meseleler yüzünden içine dönüyor ve sıkılıyor. Hayatını kendine göre şekillendirmekten yana. Ben derim ki, eğer siz gerçekten kendinizden eminseniz, ideallerinizin peşinden gitmeye hevesli ve kararlı iseniz bu görünüm sizler açısından sorunları devre dışı bırakmanızda yardımcıdır. Ancak tam tersine hayalci davranıyor, kendinizi dev aynasında görüyorsanız o zaman ayarınızı bilmenizde yarar var.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü bazı gelişmelerin, işinizde veya özel hayatınızdaki durumların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, gereksiz meseleler üzerinde bir hayli abartılı düşünmenize neden olur. Ne kadar sorumluluk sahibi olsanız da, bu etki altında hani deyim yerindeyse her türlü maceraya hazırsınızdır. Hiçbir şey düşünmeden yaşamak isteğiniz bir hayli yüksektir. İyi niyetli düşündüğünüz halde sizi sinirlendiren, izin vermediğiniz halde sınırlarınızı zorlayan kişilere tahammül göstermezsiniz.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sizi zorlayan şartlara karşı bir isyanın veya bir başkaldırışın işaretçisidir. Bu saatlerde kimseye bağlı kalmak, zorlanmak istemezsiniz. İçinizde bir yerlerde saklı duran özgür olma arzunuz büyür.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, hayalindeki dünyaya kavuşmak, ideallerine sahip çıkmak, hayatına yön vermek isteyen bireyin duyduğu heyecanın göstergesidir. Bazı insanlar vardır, hiç kaygılanmadan, bugüne dek ektiklerini biçeceğini düşünerek rahattırlar. Kimisi endişelidir. Ya olmazsa, ya bir şeyler ters giderse? diye düşünür. Peki siz kendinize şöyle bir baktığınızda ne görüyorsunuz. Gerçekten kendine güvenen, kazanmaya yönelik düşünen biri misiniz? Yoksa çabuk pes eden biri mi? Bunun cevabı, başarınızın tescil edilmesi ve cesaretle kendinizi ortaya koyabilmeniz demektir.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünüm etkisinde, sıkıntılarınızı paylaşacağınız, sizi gerçekten anlayabilecek kişilerin azlığından şikayetçi olursunuz. İster istemez bazı durumları sorgularsınız.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, hedefe ulaşma, zamanı dolu dolu yaşama, önemli bir projede yer alma, durumumuzu bir an önce iyileştirme arzumuzun göstergesi. Bu arzu öylesine etkili ki, dış seslere, olmazlara, engellere aldırdığımız yok. İlgi alanımıza giren, coşkuyla sarıldığımız her şeyin peşinden gidebiliriz. Bu görünüm sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatı canlandırıcı ve özel yakınlaşmaları sağlayıcıdır. Hem dostluklar gelişir hem karşı cinsle iletişim güçlenir. Sizi siz yapan tüm güzel yönleriniz başkaları tarafından olumlu bulunulur, beğenilir.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, kendimizi zorlamadan, gayet rahat bir şekilde günü geçirmemiz gerektiğini söylüyor. İnsanın kendine duyduğu inancın, başarılı olmasında en önemli etken olduğunu bilmeliyiz. Tabii ki, her gerçek başarı, sabır gerektirir. Önce bir adım atılır, daha sonra bir adım daha. Aceleye gelmez bazı şeyler. İşte bu görünüm uzun vadeli düşünmenin, dağılmamanın, cesaretle yol almanın kişiye hem maddi hem de manevi açıdan hissettireceği huzur duygusunun altını çiziyor.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurgularken, birçok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize de yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, Saat 08:14-15:29 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında sakinlik, ılımlılık ve hoşgörünün son derece önemli olduğunu her zaman söylüyorum. Yengeç burcunun son derecelerinde oluştuğu için doğal olarak güvenlik, sahiplenme, korunma ihtiyacınız oldukça yükselebilir. Bu güçlü hassasiyet beraberinde tedirginlik yaratır. Her şey üzerimize geliyormuş gibi düşünürüz. Ailemizi, sevdiklerimizi özleriz. Birisi ters bir söz etse, sanki dünyanın sonuymuş gibi algılarız. Bütün bu ruh halleri çoğumuzda yaşanabilir. Benim tavsiyem, kısa molalar vermek, biraz rahatlamaktır.

Saat 15:12 Güneş-Pluto olumlu görünümü, karşılaşabileceğiniz fırsatların işaretçisidir. Hedefi belli olan birey, bu enerji altında, bilgi birikimini ortaya koyabileceği, deneyimlerini sergileyebileceği yeni alanlar keşfedebilir, güçlü bir yapılanmanın içinde yer alarak hayatına bir yön verebilir.

Saat 15:29 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişinde, ya olanı olduğu haliyle kabul etmeye zorlanırız veyahut zorlukların üstesinden gelebilmek için kendimize yükleniriz. Hayatımızda hangi meseleyi öncelikli bir şekilde ele almamız gerekir veya hangi konuyu bu kadar kafamıza takmamamız gerektiğini tespit etmek pek kolay olmaz. Ancak şu var ki, Aslan burcu geçişlerinde kendinize güvenmenizde fayda vardır. Bu sizi iyi niyetinizin kullanmasından korur.

Saat 20:15 Ay-Venüs görünüm etkisinde, sezgilerimiz rehberimiz gibidir. Bir meseleyi hem derinlikli hem de çıkarlarımız kollayarak gözden geçiririz.

Gönlünüzden geçen dileğiniz gerçek olsun. Kalben sevgilerimle,