Tülin Şahin’den Doğal Makyaj Sırları

Tülin Şahin’den Doğal Makyaj Sırları

Yıllardır güzelliğini koruyan ve herkes tarafından merakla takip edilen Top Model  Tülin Şahin , güzelliğinin yanı sıra yaptığı makyaj ve taşıdığı kıyafetlerle de adından sıkça söz ettiren kadınlardan biri olmuştur. Bizde top Modelin doğal makyaj sırlarını araştırarak sizin de dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz güzellik sırlarını  paylaşmak istedik. Ünlü Model yaptığı makyajlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıp bizlere de merak […]

Yıllardır güzelliğini koruyan ve herkes tarafından merakla takip edilen Top Model  Tülin Şahin , güzelliğinin yanı sıra yaptığı makyaj ve taşıdığı kıyafetlerle de adından sıkça söz ettiren kadınlardan biri olmuştur. Bizde top Modelin doğal makyaj sırlarını araştırarak sizin de dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz güzellik sırlarını  paylaşmak istedik.

Ünlü Model yaptığı makyajlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıp bizlere de merak konusu olmuştur. Tülin Şahin ‘den sizi iyi hissettirecek tüyoların yanı sıra kendinizi özel hissettirecek fikirlere de sahip olacağınız işte  o güzellik sırlarından bazıları :

PRATİK ÖNERİLER
Allık sürmenin en doğru yöntemi burnunuzdan 2 parmak mesafe bırakarak uygulamaktır. Şeftali ya da pembe tonlarında bir allık tercih ettiğinizde, anında 5 yaş genç görünebilirisiniz. Seksi bir görüntü için yanaklarınızı içeri çektiğinizde oluşan boşluğa kahverengi allık sürün.

DOĞAL GÖRÜNMEK LAZIM!
Fondöten üzerine toz pudra sürerek makyajınızı sabitleyin. Özellikle de T bölgesine büyük önem verin. Göz makyajınıza başlayın ve farınızı sürün. Göz makyajında en büyük sloganınız ‘karıştır, karıştır, karıştır’ olmalıdır. Böylelikle iç içe geçmiş renkler çok daha hoş bir görüntü sağlar. Göz kaleminizi ve maskaranızı sürerek göz makyajınızı tamamlayın. Allığı sürerken önemli olan çizgi şeklinde sürmek değil fresh bir görüntü yaratmak, spordan yeni çıkmış gibi durmalı. Burna çok yakın duran makyaj doğru değildir. Elmacık kemiklerin tam üzerine sürmeliyiz. Ardından büyük boy fırça ile tüm yüze geçilmeli ve yüzdeki tüm kemiklere sürülmeli. Özellikle sedefli bir allığı kemiklere sürerseniz çok hoş ışık oyunları yaratıyor. Rujunuzu sürün.

EN ÖNEMLİ SIR :
En önemli sır: “Erkekler size baktığında makyajsız ne kadar güzel bir kadın diye düşünmeli, kadınlar baktığında da azıcık makyaj yaptığınızı bilmeli.”

5 DAKİKADA GECE MAKYAJI

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Gece makyajında önemli olan göz ve dudağın vurgulanmasıdır. Bazınızı yüzünüze güzelce sürün. Ardından fondöten ve üzerine transparan toz pudra sürün. Göz makyajına geçerken önce bolca transparan pudrayı göz altına sürün. Göz kapaklarına koyu renk far sürün. Kahverengi farınızı alıp göz kapağının dışında yukarı doğru çıkarak gölgeyi oluşturun.

Koyu renk kahve kalem ile gözaltının sadece yarısına kadar sürün ve üzerine kahve far ile geçin. Maskarayı alt ve üst kirpiklerine sürün. Siyah göz kalemi ile kirpik diplerini belirginleştirin. Böylelikle kirpikleriniz daha gür gözükür.

Ardından eyelinerınızı sürün ve kaşlarınızı tarayın. Göz altındaki transparan pudrayı büyük bir fırça ile dışarı doğru süpürün. Saç dibinden başlayarak elmacık kemiklerinizi ortaya çıkaracak şekilde allığınızı sürün. Son olarak rujunuzu sürün.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al