Teninize Uygun Makyaj Renkleri

Teninize Uygun Makyaj Renkleri

Makyaja düşkünseniz ve çok renkliliği seviyorsanız biraz dikkatli olmanız gerekebilir. Her beğendiğiniz renk tonu sizin teninize uygun olmayabilir sonuç olarak sizi daha çekici değil var olan güzelliğinizide kaybettirecek bir görüntü çıkabilir ortaya. Açık tenli hanımların daha pembeye yakın tonları kullanmalısınız. Yüzünüzü daha canlı, sağlıklı, enerjik göstermeye faydası olacaktır. Göz bölgesinde şeftali ve toprak tonlarını seçerek […]

Makyaja düşkünseniz ve çok renkliliği seviyorsanız biraz dikkatli olmanız gerekebilir. Her beğendiğiniz renk tonu sizin teninize uygun olmayabilir sonuç olarak sizi daha çekici değil var olan güzelliğinizide kaybettirecek bir görüntü çıkabilir ortaya.

Açık tenli hanımların daha pembeye yakın tonları kullanmalısınız. Yüzünüzü daha canlı, sağlıklı, enerjik göstermeye faydası olacaktır. Göz bölgesinde şeftali ve toprak tonlarını seçerek belirgin bir görünüm oluşturabilirsiniz. Dudaklarınıza tercih edeceğiniz renkler canlı ve kıpır kıpır renkler olmalıdır.

Orta tenli hanımlar ise başta fondöten tercihlerini sarı bazlı dan yana kullanmalıdırlar, doğallığınızı yitirmeden saf bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

Elmacık kemiklerinize şeftali ve pembe tonlarıyla belirginleştirebilirsiniz, gözlerinizi ise doğallığınızdan kopmadan bej, sütlü kahve, ağaç yeşilleri ile renklendire bilir saf bir görünüme bürüne bilirsiniz, dudaklarınızda ise yanaklarınızla uyumlu pembe tonlarıyla canlılık verebilirsiniz.
Buğday tenli hanımlar bir çok canlı ve farklı rengi rahatlıkla kullana bilirler. Fondötön renklerini cilt tonlarına uygun mat bir renk seçebilirler, gözlerde ışıltılı kahve tonları kullana bilirler, elmacık kemiklerine şeftali tonları renk katmak için yeterli olacaktır, dudaklarında ise kırmızı, böğürtlen, karamel, yoğun kiremit rengi gibi renkleri rahatlıkla kullana bilirler.

Esmer tenli hanımlar ise sıcak renkleri tercih etmelidirler örneğin fondötende sıcak karamel gayet doğal duracaktır, gözlerde duman renkli makyaj için en uygun ten rengidir , üç ton karışımı kullanarak daha çekici bir bakış sergileye bilirsiniz. Yanaklarınız için güneşin tonlarını seçmeniz canlılığınızı artıracaktır.

Bronzlaşmış teninize ışıltılı bir renk katacak bej,altın renkleri parlatıcılar, canlılık istiyorsanız da kiremit tonları şarabın bej parlak tonlarını seçmeniz doğallığınızı bozmayacaktır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al