Ten Rengine Göre En Uygun Makyaj Önerileri

Ten Rengine Göre En Uygun Makyaj Önerileri

Ten Rengine Göre En Uygun Makyaj Önerileri Her kadın güzeldir. Ancak daha da güzel olabilmek için bir çok yol denemektedir. Bir çok kozmetik ürünü ya da doğal maskeler gibi yöntemler başında gelmektedir. Ama bir kadının daha da güzel görünmesinin en büyük püf noktası doğru ten rengine uygun doğru makyajı yapabilmektir. Doğru makyaj teknikleri sizi daha […]

Ten Rengine Göre En Uygun Makyaj Önerileri

Her kadın güzeldir. Ancak daha da güzel olabilmek için bir çok yol denemektedir. Bir çok kozmetik ürünü ya da doğal maskeler gibi yöntemler başında gelmektedir. Ama bir kadının daha da güzel görünmesinin en büyük püf noktası doğru ten rengine uygun doğru makyajı yapabilmektir. Doğru makyaj teknikleri sizi daha fresh görünmenizi sağlayacaktır. Bu teknikler sayesinde cildiniz hem daha genç hem de canlı görünecektir. Bu yazımızda sizlere doğru makyaj teknikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Sarışın Tene Sahip Kadınlara Özel Makyaj Önerileri

Sarışın ve renkli gözlü kadınlar kesinlikle günlük makyajlarında koyu renkli makyajlardan kaçınmalıdır. Koyu renkli göz makyajları günlük makyajlarda onları olduklarından daha olgun göstereceğinden bu makyaj tekniği yanlıştır. Ayrıca koyu renk göz makyajlarının akması daha kolay olduğundan göz altlarının morarmış gibi bir görünüme bürünmelerine neden olacaktır. Bunun yerine kesinlikle daha açık renkleri tercih etmeleri gerekmektedir. Özellikle açık toprak renklerini ya da uçuk renkli pembeleri kullanabilirler. Allık olarak kesinlikle şeftali renk tonlarını tercih etmeleri gerekmektedir. Sadece rimel sürmek sarışın kadınları çok daha güzel gösterecektir. Hem daha genç bir görünüme sahip olacaklardır hem de aşırı makyaj nedeniyle cildinizde tıkanıklar görünmeyecektir. Ruj seçimlerinde ise daha çok nude renkleri tercih etmelerini öneririz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kumral Tene Sahip Kadınlara Özel Makyaj Önerileri

Kumral ten rengine sahip kadınlar kesinlikle hafif koyu toprak rengi ve şeftali tonlarındaki göz makyajlarını tercih etmeleri gerekir. Bu renk göz makyajları kesinlikle onları daha canlı bir görünüme sahip olmalarını sağlayacaktır. Allık olarak ise biraz daha açık bronz ya da şeftali tercih edebilirler. Eylenir kullanmaları gözlerinin daha iri görünmelerini sağlayacaktır.

Esmer Tene Sahip Kadınlara Özel Makyaj Önerileri

Esmer tenli kadınlar açık tonlarda ve çok renkli tonları kullanmamalarını öneririz. Özellikle mavi, pembe gibi renkleri tercih etmemeleri gerekmektedir. Daha çok koyu toprak renkleri ve gri tonlarını kullanmalarında fayda vardır. Özellikle toprak renklerine yaldız ya da sedefli tonları kullanmaları daha da güzel bir göz makyajına kavuşmalarını sağlayacaktır. Ayrıca bu renklere eylenir kullanmaları makyajın tamamlayıcısı olacaktır.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al