Temassız Ateş Ölçer Medifine

Temassız Ateş Ölçer Medifine

Özellikle Bebekler için yoğun olarak kullanılan Ateş Ölçerler arasına Temassız Ateş Ölçer grubunda Medifine Marka Temassız ateş ölçer markası da yerini aldı. Şık ve şirin bir tasarıma sahip olan Medifine temassız ateş ölçer, aynı zamanda her avuca rahat oturabilen bir yapıya sahip olup, esnek ve pratik kullanımı ile de diğer markalar arasında kendini ön plana […]

Özellikle Bebekler için yoğun olarak kullanılan Ateş Ölçerler arasına Temassız Ateş Ölçer grubunda Medifine Marka Temassız ateş ölçer markası da yerini aldı.

Şık ve şirin bir tasarıma sahip olan Medifine temassız ateş ölçer, aynı zamanda her avuca rahat oturabilen bir yapıya sahip olup, esnek ve pratik kullanımı ile de diğer markalar arasında kendini ön plana çıkarmayı başarıyor.

Ölçümlerde %97 doğrulukla, vücuda temas etmeden hızlı ve rahat bir şekilde ölçüm yapılabilir. Geniş renkli ekran ve arganomik tasarımı kullanımda yüksek konfor ve rahatlık sağlar.

Bebeklerin banyo suyu, oda sıcaklığı, mama ısısı, vücut ısısı ölçümlerini tek bir termometre ile hijyen olarak vücuda temas etmeden rahat bir şekilde yapabilme olanacağı sağlayan ürüne özel indirimli fiyatı ile sahip olabileceksiniz.

 

Medifine Temassız Ateş Ölçer Özellikleri:

1 Sn de Ölçüm
Enfeksiyon Riski yoktur
Güvenli ve Doğru ölçer
Mama,Biberon Banyo Oda Isısı Ölçümü
Vucut ve Nesne Modunda Ölçüm
Yüksek Ateş Alarmı
Ayarlanabilir Alarm Seviyesi
Geniş LCD Ekran
Ce Fda Onaylı
DC 3V 2 adet AA pil
5 cm den Temassız Ölçüm
120 Gr Ağırlığında
93 mm * 152 mm * 41 mm ölçülerinde
Otamatik Kapanma
Son Ölçüm Hafızalı

Hepsiburada, İndirdik ve Hızlı Al gibi büyük alışveriş sitelerinde yoğun olarak ilgi gören Medifine temassız ateş ölçer Alman Teknolojisine sahip hızlı ve kolay bir ölçüm sağlıyor.

Ürüne yukarıda verilen siteler üzerinden kredi kartı ile sipariş verebilir ya da Site Üzerinden Kapıda Kredi Kartı ile Sipariş Verebilirsiniz.

Özel Kampanya Fiyatı ile 59,90 TL ‘den satışa sunulan uzaktan temassız ateş ölçer ürününü bebek ya da çocuk olan her evde olmasını tavsiye ediyoruz.

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli