Tek Hareketle Göbeğinizi Eritin

Tek Hareketle Göbeğinizi Eritin

Hem kadınlar hem erkeklerin zayıflama noktasında en zorlandığı bölgeleri göbek bölgesidir. Göbeğinizin olması gerektiğinden fazla yağlanması ve bu kötü görüntüden kurtulmak için doğru yerdesiniz. Kadin.info değerli ziyaretçilerimize spor eğitmenlerinin göbek eritmede çok etkili olduğunu söyleyerek mükemmel bir teknik öneriyoruz. 1) Pek çok egzersiz hareketi deniyor, yemelerden içmelerden kesiliyorsunuz ama şu göbeğinizden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Bahsettiğimiz […]

Hem kadınlar hem erkeklerin zayıflama noktasında en zorlandığı bölgeleri göbek bölgesidir.

Göbeğinizin olması gerektiğinden fazla yağlanması ve bu kötü görüntüden kurtulmak için doğru yerdesiniz. Kadin.info değerli ziyaretçilerimize spor eğitmenlerinin göbek eritmede çok etkili olduğunu söyleyerek mükemmel bir teknik öneriyoruz.

1) Pek çok egzersiz hareketi deniyor, yemelerden içmelerden kesiliyorsunuz ama şu göbeğinizden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Bahsettiğimiz kişi gerçekten sizseniz, bizim kadin.info olarak bir önerimiz var.

Size spor eğitmenlerinin göbek eritmede çok etkili olduğunu söyledikleri harika bir hareketi tavsiye ediyoruz.

İstikrarlı bir şekilde bu hareketi yapmanız, belinizden fışkıran o inatçı yağlara “güle güle” demenize olanak sağlayacak.

2) Aslına bakarsanız bu hareket, bir tür şınav. Ama onu daha da zorlaştırmak için pilates topu kullanmanız gerekiyor.

Karın yağlarından kurtulup sımsıkı bir görünüm yaratmak için haydi, harekete başlıyoruz!

3) Önce şınav pozisyonu alın. Yani yüz üstü yere paralel gelecek şekilde uzanın ve ellerinizi omuz hizasında açarak yere koyun. Bacaklarınızı pilates topunun üzerine yerleştirin.

4) Hareketi yaparken belinizin kavislenmesine izin vermeyin. Ayaklarınızı, pelvisinizi ve omuzlarınızı bir hat üzerinde tutun.

5) Oluşturduğunuz pozisyonda kalabildiğiniz kadar uzun, pozisyonunuzu bozmaya başlayıncaya kadar bekleyin.

gobek-eritme-hareketi

6) Topla alternatif bir hareket daha uygulamak isterseniz, topun üzerine sırtınızı yerleştirerek, ayaklarınız doksan derecelik açıyla yere basarken mekik çekebilirsiniz. Ancak dikkat, kullandığınız topun gövdenizin genişliğine uygun olmasına özen gösterin.

 

gobek-eritme-tek-hareket

Göbek Eritme Uygulamaları ile Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli