Tarzınızı Siz Belirleyin Moda için Püf Noktalar

Tarzınızı Siz Belirleyin Moda için Püf Noktalar

Elbette moda ikonu değilsiniz. Kimse de bunu sizden beklemiyor. Ancak kendinizi,  kişilik özelliklerinizi ve karakter yapınızı tanıyorsanız,  hele bir de vücut tipinize göre giyinerek,  modanın sizi yönlendirmesine izin vermeyip,  siz modayı yönlendirebiliyorsanız, tarzınızı çok rahat kendiniz oluşturabilirsiniz. Moda iconu için Tarzınızı belirleyin. Bir çok bayanın dikkat etmediği giyim tarzları, malesef kendilerine yakışmıyor. Bunun nedeni kendine […]

Elbette moda ikonu değilsiniz. Kimse de bunu sizden beklemiyor. Ancak kendinizi,  kişilik özelliklerinizi ve karakter yapınızı tanıyorsanız,  hele bir de vücut tipinize göre giyinerek,  modanın sizi yönlendirmesine izin vermeyip,  siz modayı yönlendirebiliyorsanız, tarzınızı çok rahat kendiniz oluşturabilirsiniz. Moda iconu için Tarzınızı belirleyin.

Bir çok bayanın dikkat etmediği giyim tarzları, malesef kendilerine yakışmıyor. Bunun nedeni kendine uygun doğru tarzı yakalayamamış olmasındandır.

Doğru tarzı yakalamak aslında hiç zor değil, bunun için önce kendimizi tanımalı ve buna uygun bir stil oluşturma yoluna gitmemiz en doğru yoldur.

Vücut Tipi ve Karakterinize Göre Tarz Oluşturun!

İddialı ve gösterişli saç,  makyaj ve giyimden hoşlanıyor olabilirsiniz ya da tam tersi sade bir şıklık tercih ediyor olabilirsiniz. Ne derece feminenseniz,  o derece frapan olmaktan hoşlanır,  ne derece asi bir ruhunuz varsa o derece salaş tarzdan hoşlanır ve yine ne derece sadelikten hoşlanıyorsanız ve zarafete önem veriyorsanız, o derece duygusal ve naif bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sıra dışı görünmek ve ilgi çekmekte sizin için önemli olabilir.  Marjinal bir tarz ya da makulen bir tarz sizin tam da seçiminiz olacaktır. Belki de Gotik bir ruh hâkim olmalıdır kombinlerinizde. Siz kendinizi hangi ruh içinde mutlu ve çekici hissediyorsanız.

2017 Modası için Tarzınızı Belirleyin Karar sizin!

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Eskileri seviyorsanız ve nostaljik giyinmek sizin için önemliyse vintage bir tarz benimsemeli yada sadece rahatınıza düşkünseniz spor giyime yönelmelisiniz. Ciddi bir yapınız varsa klasik çizgilerden dışarı çıkmamalısınız.

Bu örnekler uzar gider.  Örneklerde de görüldüğü gibi kadın ya da erkek fark etmez. Tarzınızı siz belirleyin.  Kimsenin yönlendirmesine izin vermeden ve kimseyi taklit etmeden. Çünkü kendinizi sizden başka hiç kimse bu kadar iyi tanıyamaz.

Önemli olan sizin kendinizi hangi tarz giyimde nasıl hissettiğinizdir.

  • 1-mutlu hissetmeniz
  • 2-size yakıştığını düşünüp,  güzel hissetmeniz
  • 3-rahat hissetmeniz yeterlidir.

Kombinenizdeki hâkim hava ne ise,  kendinizi o kıyafetlerle mutlu,  güzel ve rahat hissediyorsanız,  bilin ki,  o ruha sahip karakter özelliklerine sahipsiniz ve bu yüzden o kıyafeti benimsediniz.  Tarzınızı buna göre belirleyin.

Londra Sokak Stili Tarz 2017
Londra Sokak Stili Tarz 2017

 

Gerçek modacı kendinizsiniz!

Evet değerli Kadin.info ziyaretçileri; “Tarzınızı Belirleyin Moda için Püf Noktalar” başlıklı yazımızda yer verdiğimiz moda ile ilgili püf noktalar hakkında görüş, düşünce ve önerilerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilir, eğer sorularınız varsa, burcunuzu ve vücut tipinizi belirterek, “bana uygun tarz hangisi?” tarzında sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al