Svetol Zayıflama Hapı Nedir?

Svetol Zayıflama Hapı Nedir?

Svetol Yeşil Çay olmadığı belirtildiği Zayıflama Hapı Nedir? Konu yağ metabolizması, şeker ve enerji dengeleri olduğunda insülin en önemli hormondur. İnsülinsiz yaşayamayız, ama çok fazlası zararlıdır ve metabolizma üzerinde olumsuz etkisi olabilir. Bu, aşırı kiloya yol açabilir. Çok fazla insülin ayrıca “kötü” eikozanoidlerin (vücudun süper hormonları) aşırı üretimine yol açar ve bu daha kötü sağlık anlamına […]

Svetol Yeşil Çay olmadığı belirtildiği Zayıflama Hapı Nedir? Konu yağ metabolizması, şeker ve enerji dengeleri olduğunda insülin en önemli hormondur.

İnsülinsiz yaşayamayız, ama çok fazlası zararlıdır ve metabolizma üzerinde olumsuz etkisi olabilir. Bu, aşırı kiloya yol açabilir. Çok fazla insülin ayrıca “kötü” eikozanoidlerin (vücudun süper hormonları) aşırı üretimine yol açar ve bu daha kötü sağlık anlamına gelir. İnsülin enerjinin kullanılmasını veya depolanmasını, kan şekerinin hemen kullanılacağı hücreler tarafından alınmasını, glikojene dönüştürülmesini (vücudun şekeri depolama şekli) veya yağ olarak depolanmasını sağlar.

Kan şekeri ne kadar yüksekse vücutta da o kadar çok insülin üretilir. Vücut, kan şekerinin stabil seviyede olmasına bağlıdır ve kan şekeri seviyesi çok yüksek olduğu müddetçe yağ tüketilmez.

Azalan kan şekeri vücutta daha az yağ depolanması anlamına gelir. Klorojenik asit kan şekerini etkili bir şekilde azalttığından kilo üzerinde de etkisinin olduğuna inanmak için geçerli sebep vardır.

2011 yılında Dr.Erling Thorm 60 günlük kalori diyetiyle birlikte Svetol kullanımına ilişkin Norveç’te çift kör yönetmiyle bir çalışma gerçekleştirdi. Svetol kullanan 30 katılımcı, plasebo ile karşılaştırıldığında iki kattan daha fazla kilo verdi. Svetol kullananlar yaklaşık 5 kg verdiler. Aynı diyeti uygulayan, fakat plasebo kullanan 20 denek ortalama olarak sadece 2.4 kg verdi.

2002’de Maine Üniversitesi’nden Dr.Blum Svetol kullanarak bir Çalışma gerçekleştirdi. Bu deneyde katılımcılar, diyet veya egzersiz değişikliği olmadan 6 haftada ortalama 1.5 kg verdiler.

 

Svetol® kullanmanın en iyi yolu
Tavsiye edilen günlük Svetol® dozu 400 mg/gün’dür.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

400 mg’lık Svetol®, kahvenin kalitesine ve hazırlanışına bağlı olarak 3 ila 6 fincan kahveye denk gelir. Dolayısıyla Svetol®, klasik kahveden çok daha etkilidir.

En iyi sonucun elde edilmesi için Svetol®’ün 2 ay boyunca her gün kullanılması gerekir.

Svetol®’ün zayıflatıcı etkisini arttırmak için, bu takviye maddesini kullanırken sağlıklı bir diyet programı uygulamanız ve egzersiz yapmanız tavsiye edilir.

Günde iki defa Svetol içerek ve yüksek protein, düşük karbonhidrat içeren gıdalarla beslenerek vücudunuzun Daha hızlı yağ yakımına geçmesini sağlayabilirsiniz!

Vücudunuz enerjiye dönüştürecek karbonhidrat bulamadığından, yağlarınızı yakmaya başlıyor. Ayriyeten yüksek seviyedeki protein alımı kaslarınızı muhafaza eder.

Svetol®’den maksimum faydayı sağlamak için, Svetol® takviyesini yılda 2 ya da 3 kez kullanabilirsiniz.

Yağların enerjiye dönüşümü
Vücudunuzda enerjiyi veren besinler karbonhidrat, yağ ve proteindir.

En kolay enerjiye dönüştürülebilecek kaynak olduğundan, vücudunuz ilk olarak karbonhidratlara yönelir.Karbonhidrat olmadığı taktirde dönüşümdeki zorluğa göre sırayla yağı ve oda olmadığında proteini enerjiye dönüştürür.

Uygulayacağınız Diyet ile karbonhidratları en az seviyeye indirdiğinizden, vücudunuz enerji kaynağı olarak tamamen yağlara yöneliyor ve etkili bir şekilde zayıflamaya başlıyorsunuz! Svetol kullanarakyağ yakımını 2 katına ve protein değeri yüksek gıdalarla beslenerekte kas dokunuzu güçlendirip muhafaza ediyorsunuz.

KOLAY DİYET
Günlük, sabah ve akşam olmak üzere, içeceğiniz 2 adet Svetol içeren kapsül ve gün boyu uygulayacagınız diyet sizi gün boyu tok tutarak, halsizliğe ve açlık nöbetlerine engel olacaktır. Akşamlarıda birbirinden enfes yemek tariflerimizle sofranızı donatacaksınız.

Artık sağlıklı beslenmek için diyetisyen, harika yemekler hazırlamak için aşçı olmanızada gerek yok!

Diyet uzmanları ve lezzet ustalarının sizler için hazırladığı mükemmel yemek tariflerini sitemizden takip edebilir, siz de kendinizin ve sevdiklerinizin diyetisyeni ve lezzet ustası olabilirsiniz.

Svetol için özel hazırlanmış, Diyeti yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren gıdalarla beslenme temeline dayanan bir diyettir. Hedeflediğiniz kiloya kolay bir şekilde ulaşmanız için, akşamları hazırlayacağınız yemeklerde ve yediğiniz ara öğünlerinde bu noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Svetol ve Diyet etkili yağ yakımını sağlar!

Günde iki defa Svetol içerek ve yüksek protein, düşük karbonhidrat içeren gıdalarla beslenerek vücudunuzun Daha hızlı yağ yakımına geçmesini sağlayabilirsiniz!

Vücudunuz enerjiye dönüştürecek karbonhidrat bulamadığından, yağlarınızı yakmaya başlıyor. Ayriyeten yüksek seviyedeki protein alımı kaslarınızı muhafaza ediyor.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al