Solusitan Nedir? Solusitan Tozu?

Solusitan Nedir? Solusitan Tozu?

Solusitan Nedir ve Solusitan Tozu Ne İşe yarar? Sağlık Açısından yan etkileri var mıdır? Bu sorulara Kadin.info editörü olarak sizlere sunacağız. Öncelikle Zayıflama ve kilo vermek isteyenler tarafından geliştirilen Lineataps tarafından sunulan zayıflama tableti özellikle yağlı yemek yeme esnasında kullanılması belirtilen bir zayıflama tableti olmaktadır. Peki Solusitan Nedir? Solusitan, BodyView Avrupa için özel olarak üretilmiş, yeni, […]

Solusitan Nedir ve Solusitan Tozu Ne İşe yarar? Sağlık Açısından yan etkileri var mıdır? Bu sorulara Kadin.info editörü olarak sizlere sunacağız. Öncelikle Zayıflama ve kilo vermek isteyenler tarafından geliştirilen Lineataps tarafından sunulan zayıflama tableti özellikle yağlı yemek yeme esnasında kullanılması belirtilen bir zayıflama tableti olmaktadır.

Peki Solusitan Nedir?

Solusitan, BodyView Avrupa için özel olarak üretilmiş, yeni, tamamen doğal Poly-D-Glucosamine ve diğer aktif maddelerden oluşan, çözü nür lif karışımıdır. Solusitan‘ın ham maddesi piyasadaki diğer Poly-D-Glucosamineler’in aksine tamamen kokusuz ve tatsız olması için standardize edilmiştir.

Poly-D-Glucosamine; karides, ıstakoz ve yengeç gibi kabuklu deniz canlılarının dış iskeletinden elde edilen bir polisakkarit olan kitinden üretilir. Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini sindirilmeden kendine bağlayan bir diyet lifidir. Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini tuzağa düşürerek sindirim sistemi tarafından emilmesini engeller.

Solusitan Nasıl Çalışır?

Solusitan, güçlü pozitif manyetik güç yüklüdür. Yağ molekülleri ise negatif güç yüklüdür.
Bu da SOLUSITAN’ın yağ moleküllerini bir süngerin suyu emdiği gibi emmesini sağlar. Bunun sonucunda vücut yağı ememez ve doğal yollarla dışarı atılmasını sağlar.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Lineatabs’ı nasıl kullanırım?
Yağlı bir öğün tüketeceğiniz zaman Lineatabs efervesan tableti soğuk bir bardak suya atın, çözülmesini bekleyin. Yemekten önce ve yemeğiniz sırasında için.


LineaTabs Hakkında Sorularınızı Konu altında yer alan yorum kısmından Bizlere İletebilir Memnuniyet, Şikayet ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. KULLANIM ŞEKLİ
  LineaTabs Solusitan Efervesan Tablet ‘ in en büyük özelliğide kullanımıdır. Herhangibir kullanım şekli ve zamanı yoktur gün içerisindeki öğünlerinizde tükettiğiniz yağlı yiyeceklerin olduğu öğünde kullanabilirsiniz.

  Her çantada Bir LineaTabs ! Çantanızda da bulunması gereken bir üründür LineaTabs Solusitan ! Gün içerisindeki abur cubur tarzı tüm fast food gıdalar ile birlikte de tüketilebilir.
  DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
  LineaTabs Solusitan Efervesan tabletlerin bilinen herhangibir yanetkisi yoktur. Ciddi Bir rahatsızlığı olan kişilerin ürünü kullanamadan önce doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

  Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez.

  Solusitan içeriği deniz kabukları olduğu için deniz kabukalrına alerjisi olan kişilerin kullanmaması gerekmektedir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al