Slim N Lift Aire Dikişsiz Korse

Slim N Lift Aire Dikişsiz Korse

Slim N Life Aire Dikişsiz Korse, Slim’n Life Korse olarak tanımlanan bayanlar için elbise kullanımında vucüdu sıkılaştırmayı sağlayan mükemmel bir üründür. Ürünün yeni olması ve kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanması Slim N Life Aire Dikişsiz korse yi Kadin.info ‘da paylaşmayı uygun bulduk. Slim n Life dikişsiz korse giyer giymez 2-3 beden birden ince bir görünüm […]

Slim N Life Aire Dikişsiz Korse, Slim’n Life Korse olarak tanımlanan bayanlar için elbise kullanımında vucüdu sıkılaştırmayı sağlayan mükemmel bir üründür. Ürünün yeni olması ve kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanması Slim N Life Aire Dikişsiz korse yi Kadin.info ‘da paylaşmayı uygun bulduk.

Slim n Life dikişsiz korse giyer giymez 2-3 beden birden ince bir görünüm kazanmış oluyorsunuz.  Böylelikle dileğiniz elbiseyi, Abiye modelleri ve gecelik elbiseleri rahatlıkla giyebileceksiniz.

Slim’n Life Aire şıklığı da farklı bir çizgi kazandırıyor. Özellikle Üst kısmında bulunan  zarif dantel bir işlemesi ile sıradan bir korse olmanın dışında bir ürün taşıyor. 2 Renk seçeneği bulunan üründe Siyah ve Krem renkleri bulunuyor.

Ürün özel bir kumaştan imal edildiği için çok hafif olması ile birlikte vucudunuzda ki problemli bölgeleri hedef alarak şekillendiriyor. Elbiselerinizin altında asla belli olmayacak şekilde tasarlanan bu ürünü kullandıktan sonra anında vucudunuz şekil alır.

Slim n Life Aire Dikişsiz Korse Özellikleri

  • Ter tutmayan kumaş yapısı ile daha fazla hava alıyor.
  • Elbise Altlarında asla belli olmuyor.
  • Giyer giymez 2-3 beden ince görünüme sahip oluyorsunuz.
  • Dikişsiz, Tek parça ve çok hafiftir.
  • 12 Bağımsız hedef bölgelerini toparlayarak ince ve seksi bir görünüm kazandırır.
  • Fazla kilolarınızı eşit şekilde vucüda dağıtır.

 

Kabarıklık, yığılma, iç çamaşırı izi ve çıkıntı olmadan giyilebilme özelliğine sahiptir.

Üstelik zayıf bayanlardan, kilolu bayanlara kadar tüm bedenler için uygundur.

Beden Ölçüleri: S, M, L, XL, XXL ve XXXL

UYARI : Taklit Ürünlerden Kaçının

 

Slim Life Kullananlar konu altında yorumlarını paylaşabilirler. 

 

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Slim’n Life Dikişsiz korse diğer kullandığım korselere göre daha farklı ve özele benziyor. Acaba fiyatı nedir ? Nasıl sipariş verebilirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor