Sizce Kadınlar Affeder mi?

Sizce Kadınlar Affeder mi?

Kadınların, erkeklere oranla merhamet, affetme ve ikili ilişkilerde ki yaklaşımları nasıl değerlendirilmeli? Siz olsanız Affeder misiniz?

Erkeklerden umulmadık bir anda yanlış anlaşılma sebebi ile oluşan bir hareketi acaba kadınlar affeder mi? Kadınların, erkeklere oranla merhamet, affetme ve ikili ilişkilerde ki yaklaşımları nasıl değerlendirilmeli? Lütfen sizde bu makalemize göz geçirdikten sonra aşağıda ki yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşın.

Siz olsanız Affeder misiniz?

Kadınları anlamak gerçekten oldukça zor. Bu kadınlar nedir arkadaş criptolu mu? Hayır sadece denge sorunu yaşıyorlar. Öncelikle bile bile Fransızların ulu orta yaptıklatı kakalarını ezmemek için icat edilen topuklu ayakkabıları hala kullanmaktadırlar. O değil düğünlerin vaz geçilmez ayakkabısı…  Pardon ama yerler gayet temiz… Kadınların denge problemleri o kadar basit anlatılacak bir durum değil tabii ki ama bile bile hata yapma yada hataya yönelme gibi absürt özellikleri mevcuttur.

Gelelim erkekleri anlamaya. O kadar basittirler ki aslında yapmak istediklerinden tutunda, bir dakika sonra yapacakları hareketlere kadar tahmin edilmesi basit varlıklardır. Ama bunu bile bile kadınlar yine işleri zorlaştırmak adına elinden geleni yapıyor malesef… Erkekler herşeye mantıksal yaklaşırlar oysaki kadınlar bunun tam tersidir.

Kadınlar Neden ve Nasıl Affeder?

Gelelim sorumuzun cevabına…

Erkekler umulmadık anda yaptığı bütün hataların bedelini ödemek zorunda ve içler acısı bir şekilde her zaman öderler. Erkekler üstünlük kursada kadınların o çenesinden o üstünlük 1-1 eşitlik durumuna ulaşır. Aradan seneler geçsede o eşitlik 2-1 olana kadar boş anınızı beklerler.

Önemli tavsiye :
1) Hatalı kim olursa olsun erkek hatalı çıkacağı için susmasını bilmeli.
2) Yıllar sonra dejevu yaşamak istemiyorsanız kadını suçlamayın.


Editörün Yorumu

İkili ilişkilerde böyle durumun kadını ya da erkeği olmaz aslında. Ancak, hassasiyet ve olayların süreci gereği her zaman ılımlı, soğuk kanlı, davranmalı, düşünerek ve dinleyerek hareket etmek gereklidir. Anlık sinir ve karar vermelerden kaçınılmalıdır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Hayat bu.. İnişli çıkışlı kaygan zemin üzerine yürüyoruz. Herkes/hepimiz hata yapabilir, yanılabilir, düşebiliriz. Önemli olan, hak edilen değerin fazlasını vermeye gayret etmek. O değeri hak etmiyor mu? Sabırla kendi değerini korumayı sürdürmek.

Alışkanlık, karşı tarafı değersiz görüp, üzerine basa basa yanlışlar, yalanlar ve ihanetler sokağında volta atmak olayın boyutunu başka yönünü ortaya koymakta ve ona göre değerlendirilmektedir. O zaman affetme sözcüğünü lügatından çıkarmak gerekiyor sanırım.

Yorum, değerlendirme, karar ve düşüncelerinizi sizde paylaşın lütfen.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al