SixPad Yağ Yakıcı ve Kas Yapısı Spor Aleti

SixPad Yağ Yakıcı ve Kas Yapısı Spor Aleti

SixPad Yağ Yakıcı ve Kas Yapıcı Spor Aleti 2017 yılının son çeyreğinde en çok satılan ve ödül alan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

SixPad Yağ Yakıcı ve Kas Yapıcı Spor Aleti

2017 yılının son çeyreğinde dünyanın en hızlı ve etkili bölgesel zayıflama ödülünü aldığı belirtilen SixPad, Türkiye satışları başladı. Diğer bölgesel zayıflama ürünlerinden farklı bir yapı ve konsepte sahip olan, EMS Teknolojisi ile kanıtlanmış bu harika ürün görüntüsü ve çalışma prensibi ile herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Six Pad etkili yağ yakıcı ve kas geliştirici spor aletinin klinik çalışmaları da SixPad Türkiye orjinal satış sitesinde yer verilmiş. Üretici firma liderliğinde yapılan klinik çalışmalar sonucu 20 hz ve EMT ile yapılan çalışmalarda yağları kaslardan ayırdığı iddia edilen bu ürün düzenli kullanılması da tavsiye edilmektedir.

SixPad EMS ile Ultra Yağ Yakıcı Teknolojisi Nedir?

EMS, beyinden kaslara gönderilen çalış/geliş komutlarının yapay olarak gönderilmesinden oluşur. SixPad içerisindeki EMS’nin benzerlerinden farklı olarak 40 yıl boyunca üzerinde çalışarak beyinden gönderilen kas çalışma komutunun en yakın similasyonu oluşturulmuş ve çalışır hale getirilmiştir. Gereksiz, yorucu ve sıkıcı çalışmalar olmadan, evde ya da işte sürekli yağ yakımına yardımcı olacak bir yöntem olarak tanımlanmaktadır. Kol, Bacak ve Karın için özel 3 parçadan oluşmaktadır.

SixPad Karın Kası Çalıştırma


SixPad Patenli Ürün Olduğu Belirtilmektedir

SixPad Patentli Ürün

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Ürün ile Birlikte 20 Günlük Tavsiye Edilmiştir

Isınma ve Başlangıç : Alternatif similasyon ve dinlendirme koşma benzeri bir hafif tempo ile kasları ısıtır.
Program 1: Etkili eğitim için iki dalga formu birleştirilir. Koşu + Ritm ile kaslar hazır hale getirilir.
Program 2: Kombine dalga formlarının zamanlanması, eğitim yoğunlaşırken değişir.
Program 3: Kas yoğunluğunun artığı yüksek tempolu egzersiz programı ile yağlar yanmaya başlar.
Kondisyon: Kas hareketini yavaşlatarak uyarır ve beyin sinyallerini taklit eder.
Soğutma: Kademeli olarak kas çalışmalarını ağrı yapmayacak şekilde uyarımları azaltır. Maksimum kasılmaları dinlendirerek sonlandırır.

SixPad Görsel


SixPad Nasıl Kullanılır?

Yapışkan Jel Pedlerini ve Vücudunuzda kullanmak istediğiniz bölgeyi daima temizleyin. Pedleri çekerek vinil kapağından çıkarın. Kanat şeklindeki pedleri vücudunuzda istediğiniz bölgeye yapıştırın. Cihazı çalıştırmak için çalışma modunu ve çıkış seviyesini ayarlayın. Çalışma süresi her bir seçenek için 12 dakikadır.

Etkili Kullanım:  Düşük frekans tek bir seferde ve günde 2-3 kez 12 dakika için uygundur. Eğer daha uzun süre kullanırsanız kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yemekten sonra 30 dakika cihazı kullanmaktan kaçının. Duştan sonra kullanmanız daha etkili olacaktır.

Kullanım Sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır?

Kullanım sonrası cihazı kapatmayı unutmayın. kanat şeklindeki jel pedleri cihazın yuvalarından çıkarmalısınız. Jel pedleri, şeffaf ped tutucuya yapıştırmalısınız. Kullanıma bağlı olarak, pedler kuruyup yapışkanlık özelliği kaybolabilir, bu nedenle pedin korumasını engellemek için ped tutucuya yapıştırılmalıdır.

Kanatların veya cihazın kirli kısımlarını nemli bezle, doğal temizlik malzemeleri kullanarak temizledikten sonra kuru bir bezle de üzerini temizlemelisiniz. Güneş ışığından ve yüksek sıcak olan ortamlarda bırakılmamalıdır. Aynı şekilde Nemli, ıslak ve tozlu ortamlarda da muhafaza edilmemelidir. Elektriksel etkiden zarar görülmemesi için ıslak elle kuru bataryaya dukunulmaması gibi uyarılar yer verilmiştir.

Paket İçeriğinde Neler Var? :  3 Adet SixPad Training Gear yeni nesil karın kası çalıştırıcı ve masaj aleti. 5 Adet CR2032 Düğme Pil

SixPad Editör Yorumu:

Sağlıklı ve doğal bir egzersiz, kilo verme, yağ yakımı ile birlikte Kas gelişimi için planlı bir hareket gerekmekte ve tüm uzman kişiler bu noktada egzersizler yapmayı önermektedirler. Bu karın kası aleti de SixPad hareketli olduğu ve patentli bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor ve tüm dünyada bu yöntem büyük ses getirmiştir.

SixPad Kullanıcı Yorumları

Konu altında ki yorum bölümünden ürün ile ilgili her türlü memnuniyet, öneri, soru, şikayet ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Tarafsız olarak değerlendirilecek olup, cevap vermekten mutluluk duyulmaktadır.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al