Sinem Kobal ile Evlilik Seneye

Sinem Kobal ile Evlilik Seneye

Kadın sitemizde yer verdiğimiz magazin haberleri konusuna, takip edilen isim Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol’un evliliği ele alınıyor. Bir çok dizide yer alan ünlülerin evlilik ile ilgili haberin detayını sizlerle paylaşıyoruz. Bu hafta başrolünü oynadığı ‘ ’Reaksiyon‘ ’ dizisinin reytinglerinin iyi çıkmasıyla moral bulan İbrahim Çelikkol, ‘’Çok aşığım‘ ’ dediği Kobal’la her an nikah masasına […]

Kadın sitemizde yer verdiğimiz magazin haberleri konusuna, takip edilen isim Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol’un evliliği ele alınıyor.

Bir çok dizide yer alan ünlülerin evlilik ile ilgili haberin detayını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu hafta başrolünü oynadığı ‘ ’Reaksiyon‘ ’ dizisinin reytinglerinin iyi çıkmasıyla moral bulan İbrahim Çelikkol, ‘’Çok aşığım‘ ’ dediği Kobal’la her an nikah masasına oturabileceğini açıklamıştı.

Kobal, nikahın önümüzdeki yıl yapılmasına karar verdi.

‘’Gönül İşleri‘ ’ dizisinde Bennu Yıldırımlar ve Selma Ergeç’in kız kardeşi Sevda’yı canlandıracak olan Sinem Kobal, aceleye getirilmiş bir tören yerine, en ince ayrıntısına kadar özenle organize edilmiş, güzel bir havada yapılacak çok özel bir düğünde gelinlik giymek istiyor.

Kobal bu nedenle yaz gelini olacak.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kadin.info Kadın portalı içerisinde yer alan diğer magazin haberlerini takip etmek için Magazin Kategorisine tıklayabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al