Show Tv’nin Beklenen dizisi: Ah Neriman!

Show Tv’nin Beklenen dizisi: Ah Neriman!

Senaryosu , güçlü tanıdık ve tecrübeli oyuncularıyla Show Tv ‘nin bu dönem başlayacak olan en iddialı dizisi olan Ah Neriman bir aile dizisi olup bizleri ekrana kilitleyeceğe benziyor.ilk teaserı yayınlanan filmin ne zaman başlayacağı bilinmezken, yayınlanan fragmanlar bir çok kişi tarafından beğeni kazandı. Dizide 3 çocuğu ve 1 torununa kol kanat gerip hayatını onlara adayan Neriman […]

Senaryosu , güçlü tanıdık ve tecrübeli oyuncularıyla Show Tv ‘nin bu dönem başlayacak olan en iddialı dizisi olan Ah Neriman bir aile dizisi olup bizleri ekrana kilitleyeceğe benziyor.ilk teaserı yayınlanan filmin ne zaman başlayacağı bilinmezken, yayınlanan fragmanlar bir çok kişi tarafından beğeni kazandı.

Dizide 3 çocuğu ve 1 torununa kol kanat gerip hayatını onlara adayan Neriman ’ı Perran Kutman canlandırıyor.Dizi, lüks bir hayat yaşadıktan sonra İstanbul ’un fakir bir semtine taşınan ailenin hayat hikayesini konu alıyor.

Başrolde Perran Kutman’a Sezin Akbaşoğulları, Aybike Esin Tumluer ve Filiz Taçbaş gibi usta oyuncular eşlik ediyor.

Perran Kutman ile kamera karşısına geçmenin heyecanının yaşayan Binnur Kaya’nın veliahtı Aybike Esin Tumluer resmen iğne ipliğe dönmüş.

 

Süreç Filmcilik’in yapımcılığını üstlendiği Ah Neriman’ dizisinde oynayacak oyuncuların bazıları ; Perran Kutman, Tarık Ünlüoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Avni Yalçın, Burak Satıbol, Ahmet Rıfat Şungar, Filiz Taçbaş, Berna Koraltürk, Kıymet Nilay Deniz, Eymen Kaan Dipçin ve daha birçok isim rol alıyor.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al