Sevgilinizin Sizi Özlemesini Sağlayın

Sevgilinizin Sizi Özlemesini Sağlayın

Soluksuz yaşanan ilişkilerde problemler eksik olmaz. İlişkinizi canlı tutmak ve uzun süreli olmasını sağlamak için, küçük aralar yaratarak sizi özlemesine izin vermelisiniz. Özlem duygusu yüksek bir erkek, sizinle tartışmak yerine anın tadını çıkararak kendinizi dünyanın en güzel kadını hissetmenizi sağlayabilir. – Arkadaşlarınızla vakit geçirin. Sevgiliniz ya da eşiniz olmadan bekar günlerinizde olduğu gibi kız arkadaşlarınızla […]

Soluksuz yaşanan ilişkilerde problemler eksik olmaz. İlişkinizi canlı tutmak ve uzun süreli olmasını sağlamak için, küçük aralar yaratarak sizi özlemesine izin vermelisiniz. Özlem duygusu yüksek bir erkek, sizinle tartışmak yerine anın tadını çıkararak kendinizi dünyanın en güzel kadını hissetmenizi sağlayabilir.

– Arkadaşlarınızla vakit geçirin. Sevgiliniz ya da eşiniz olmadan bekar günlerinizde olduğu gibi kız arkadaşlarınızla dağıtmaya çıkın ve gece boyunca onunla sadece 1 kez konuşun.

– Gün içinde onu ilk arayan sizseniz artık aramayın! Onun aklına geldiğiniz anda ilk yapacağı şey sesinizi duymak istemesi olacaktır.

– Cüzdanına, kıyafetlerinin arasına ya da cebinin içine yazdığınız küçük  notları saklayın ve bunu görmesini bekleyin. Notu okuduğunda yüzünde muzur bir gülümseme ve kalbinde siz olacaksınız.

-Kendinizden parçalar bırakmak sizi özlemesini sağlar. Arabasına ya da evine size ait toka, parfüm ya da ruj gibi eşyalarınızı bırakabilirsiniz.

-Meşgul ve yoğun biri olduğunuzu ona hatırlatmak için telefonlarını hemen açmamayı deneyin.

 

Onu Düşünüyorsanız Sizi Merak Etmesini Sağlayın

Bir kadını gece dışarıya çıkardığınızda, evine güvenli bir şekilde ulaşıp ulaşmadığını sormak için aramanın dışında, sakın ertesi günün randevusunu detaylıca konuşmak için aramayın. Bırakın romantizmin içinde kalsın ve bir sonraki buluşmanızın nasıl olacağını hayal ededursun.

İki veya üç gün sonra aramak iyidir çünkü onu düşündüğünüzü bilmesini sağlar. Ayrıca, bırakın bir sonraki randevunuza davet etmek için zamanınız kalsın. Görüşmelerinizin arasına zaman girmesi sizi özlemesini sağlamak için temel adımlardan biridir. Sizi özlemesini sağlamak için daha birçok ipucumuz var…

Telefon Görüşmelerinizi Sınırlayın

Bir kadını ilgili tutmanın olgun yolu müsaitliğinizi sınırlamaktır. Tüm aramalarına cevap vermekten kaçının ve acil olmayan bir mesaj bıraktığında, onu aramak için birkaç saat bekleyin (aynı şey yazılı mesajı için de geçerli). Fakat hr zaman nazik olun ve bir şekilde aramalarına cevap verin. Dikkatini çekmek ile ilgisiz görünmek arasındaki ince çizgiyi aşmamak konusunda dikkatli olun eğer ilgilenmiyorsanız, sizi özlemesini sağlayamazsınız.

Onunla Geçirdiğiniz Zamanı Sınırlandırın

Hızınızı ayarlamanın önemi size aşırı gelmemeli çünkü bunu yapmak aşkın doğal olarak gelişmesine yol açacaktır. Bunu yapmanın en iyi yolu kendinize 2-3 aylık bir program çıkarmaktır. Birlikteliğinizin ilk iki veya üç ayı boyunca onunla sadece kısa buluşmalar yaşayın, örneğin akşam yemeği, sinemada bir film veya bir sanat gösterisi.

Basit ve tatlı olsun; sadece onu güzel sözlerle cezbedecek ve yaratıcılığınızı sunacak kadar gösterin. Hafta sonları çiftler arasında yakın alışveriş için ayrılmıştır. Bu arada, bir hafta sonu yaşantınız olduğu izlenimini verin ve hafta içlerini sizi özlemesi için kullanın

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor