Sevgililer Günü 2016 Hediyeleri ve Süprizleri

Sevgililer Günü 2016 Hediyeleri ve Süprizleri

Sevgililer Günü 2016 hediye önerileri ve sevgililer günü süprizleri için ne yapılması gerekir? Kadın Sitemizde Bu önerilere yer verdik. Bu bağlamda 14 Şubat 2016 Sevgililer Günü için hala bir hediye almadıysanız, süpriz yapmak istiyorsanız ve kararsız kaldıysanız bu yazı tam sizler için hazırlandı. 2016  yılında 14 Şubat Sevgililer Günü Salı gününe denk geliyor. Sevgililer günü için Salı günü […]

Sevgililer Günü 2016 hediye önerileri ve sevgililer günü süprizleri için ne yapılması gerekir? Kadın Sitemizde Bu önerilere yer verdik. Bu bağlamda 14 Şubat 2016 Sevgililer Günü için hala bir hediye almadıysanız, süpriz yapmak istiyorsanız ve kararsız kaldıysanız bu yazı tam sizler için hazırlandı.

2016  yılında 14 Şubat Sevgililer Günü Salı gününe denk geliyor. Sevgililer günü için Salı günü iş yoğunluğu bitiminden sonra küçük ama etkili bir süpriz yapabilirsiniz.

Bu özel gün, neden sevgililere adandı veya 14 Şubat niçin “Aşk” ve “Sevgi” bayramı olarak kutlanıyor? Bunun cevabını “Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?” konusunda yer vermiştik. Aslında bunun pek de bir önemi yok. Çünkü “Bir insanı sevmekle başlar her şey!” Önemli olan, sevgililer gününün ruhunu ve önemini kavrayabilmektir! Hayatın merkezinde “sevgi ve aşk” vardır. Sevgiyi hayatın içinden çekip çıkarttığınızda geriye karanlık ve asla içinde yaşamak istemeyeceğiniz çırılçıplak bir dünya bırakırsınız!

Böyle bir yerde de insanlıktan ve insan olmaktan artık bahsedemeyiz! Dolayısı ile sevgililere adanmış olan 14 Şubat Sevgililer Gününde, sevginizi en çok hak eden o özel kişiyi, asla sevgisiz bırakmayın ve O’na sahip çıkın!

Sevgililer Günü 2016 Süprizleri için Öneriler

Ona onun sevdiği yazarların kitaplarını, küçük bir not ekleyerek kendi imzanızla hediye vermeniz farkındalık için güzel bir seçim olur. Bu sizin hem romantik hem de kültürlü olduğunuzun ifadesi olarak karşı tarafa yansıyabilir.

Nostanji Yaşamak İsteyenler İçin Plak Almak : İster kadın alsın, ister erkek; fark etmez. Plak da, pikap da herkes için güzel bir hediyedir. Ne zamandır almak istediğiniz bir plakları düşünün; Miles Davis’in Kind of Blue’su veya Michael Jackson’ın Bad’i… Pikapınız yoksa önce onu alın, sonra güzel bir plakla hem kendinizi hem sevdiceğinizi hoşnut edin; güzel bir sevgililer günü gecesini de anında garantileyin.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Sevgililer Günü için romantik bir film! : Bir çifte yakışan en güzel etkinliklerden biri değil mi birlikte yanyana sokularak film izlemek. Tüm dünyada bir siz bir de sevgiliniz kalmış, başka bir dünyadan içeriye dalmış, yeni bir şeyler keşfediyorsunuz. O halde ona en sevdiği aşk filmini almak için bulunmaz fırsat kapıda!

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al