Sesiniz Erkekleri Etkileyen İlk Şey

Sesiniz Erkekleri Etkileyen İlk Şey

Sesiniz erkekleri etkileyen ilk şey!’ Ses tonu, erkeklerin ilgisini çeken önemli özelliklerden biri. Erkekler, belli bir ses tonu ve konuşma uslübuna sahip kadınları diğerlerinden kat kat daha çekici buluyor. Araştırmalar erkeklerin yüksek perdeden çıkan seslerden belirgin bir şekilde hoşlandıklarını gösteriyor. Pek çoğu, tiz ve canlı bir ses tonunun, gençlik ve yüksek yaşam enerjisinin göstergesi olduğuna inanıyor. […]

Sesiniz erkekleri etkileyen ilk şey!

Ses tonu, erkeklerin ilgisini çeken önemli özelliklerden biri. Erkekler, belli bir ses tonu ve konuşma uslübuna sahip kadınları diğerlerinden kat kat daha çekici buluyor.

Araştırmalar erkeklerin yüksek perdeden çıkan seslerden belirgin bir şekilde hoşlandıklarını gösteriyor. Pek çoğu, tiz ve canlı bir ses tonunun, gençlik ve yüksek yaşam enerjisinin göstergesi olduğuna inanıyor.

Ses tonunun kulağa hoş gelişi, diksiyonun düzgün oluşuyla da muhakkak ilgilidir ama sadece diksiyona bağlamak eksik olabilir.

Erkeklerin bir bölümü çocuksu, masum ses tonundan hoşlanırken diğer bölümü de otoriter ses tonuna sahip kadınları çekici buluyor.

 

Sesin tonu duyguyu verir, niyetinizi ortaya çıkarır.

Ses tonunuza; sevgi, saygı, şefkat, ilgi, çocuksuluk, neşe, ciddiyet, değer verme, umursamama, aşağılama, hakaret, alay, cinsi çekicilik her şeyi katabilirsiniz. Bu yüzden ne söylediğinizden daha önemlisi nasıl söylediğinizdir.

Bir zamanlar 900 lü telefon hatları vardı; reklamları çıkardı. Hâlâ var mı bilmiyorum internet geldikten sonra modası geçmiş olabilir; fakat o dönemlerde bu hattı kuran kişi köşeyi dönmüş. (Dünya köşesi anlamında, diğer taraf için hayırlı bir iş yaptığı söylenemez.)

Hatırlıyorum o zamanlara haberlerde göstermişlerdi: Kadınların bazılarını telefonla erkeklerle konuşurken kameraya kaydetmişler: Kadınların çoğu yaşlı, şişman, gerçek hayatta erkeğin görüp de yüzüne bakmayacağı tipler; erkeklerle konuşurlarken kimi fasulye ayıklıyor, kimi örgü örüyordu.

Konuştuklarında da bir şey yoktu. Boş boş saçma sapan konuşuyorlardı. Fakat kısık ve çekici (yatak odası tonu) ile konuşuyorlardı. O kadınları arayan erkeklerin onlarla buluşma, görüşme imkanı olmadığı halde; erkekler sadece o kadınların seslerini dinlemek için dünyanın telefon faturasını ödediler.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor