Serena Williams 250 bin lirayı kabul etmedi

Serena Williams 250 bin lirayı kabul etmedi

Paranın her kapıyı açamayacağı bir kez daha kanıtlandı! Geçtiğimiz gün 70. yaşı şerefine iş yerinde özel bir parti veren Mudo’nun sahibi Mustafa Taviloğlu için dostları çok özel bir sürpriz hazırlamak için kolları sıvadı. Aralarında Cem Boyner ve Mustafa Koç’un da bulunduğu işadamları, menajeri aracılığıyla tenis turnuvası için İstanbul’da olan Serena Williams‘a ulaştı. HER ADIMI PLANLI […]

Paranın her kapıyı açamayacağı bir kez daha kanıtlandı! Geçtiğimiz gün 70. yaşı şerefine iş yerinde özel bir parti veren Mudo’nun sahibi Mustafa Taviloğlu için dostları çok özel bir sürpriz hazırlamak için kolları sıvadı. Aralarında Cem Boyner ve Mustafa Koç’un da bulunduğu işadamları, menajeri aracılığıyla tenis turnuvası için İstanbul’da olan Serena Williams‘a ulaştı.

HER ADIMI PLANLI

Mustafa Taviloğlu’nun hayranı olduğu dünyaca ünlü raketi işadamının yaş günü partisine davet eden işadamları, ‘Hayır’ yanıtı aldı. Serena Williams’a partiye gelmesi için 250 bin lira ücret öneren sosyetikler; bir türlü ünlü raketi ikna edemedi. Serena Williams, ‘Her adımım planlı. Programımın dışına çıkamam’ şeklinde yanıt verdi.

ŞAMPiYON FiNALDE

TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul için ülkemize gelen Serena Williams, tenis turnuvasında kuşkusuz en dikkat çeken isim. Finale giden ünlü raket, Pazar günkü şampiyonluk maçına kadar İstanbul’da kalacak.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al