Seren Serengil Ameliyat Sonrası 25 Kilo Verdi

Seren Serengil Ameliyat Sonrası 25 Kilo Verdi

Ünlü Şarkıcı ve oyuncu olan Seren Serengil, girdiği mide küçültme ameliyatından sonra 3 buçuk ay gibi bir sürede 25 kilo vermeyi başardı. Kendisinde mevcut olan tansiyon problemi yüzünden zor bir ameliyat geçiren Serengil’e magazin camiasından eleştiriler de geldi. Seren Serengil, 1976 yılında Amerikan Hastanesinde doğdu. şu an 40 yaşında. Eskilerin çok iyi bildiği, oyuncu ve komedyen Öztürk Serengil‘in […]

Ünlü Şarkıcı ve oyuncu olan Seren Serengil, girdiği mide küçültme ameliyatından sonra 3 buçuk ay gibi bir sürede 25 kilo vermeyi başardı. Kendisinde mevcut olan tansiyon problemi yüzünden zor bir ameliyat geçiren Serengil’e magazin camiasından eleştiriler de geldi.

Seren Serengil, 1976 yılında Amerikan Hastanesinde doğdu. şu an 40 yaşında. Eskilerin çok iyi bildiği, oyuncu ve komedyen Öztürk Serengil‘in kızı.

Uzun bir zamandır sağlık ve kilo problemleri ile mücadele eden ünlü oyuncu, annesi ile yaşadığı problemleri bir kenara bırakıp, mide küçültme ameliyatı oldu. Ameliyat sonrası, her hafta spor koçu, eve getirerek kilo verme sürecini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmeyi başardı.

Zayıfladıktan sonra Sosyal Medya hesabından paylaştığı fotoğraflar, ünlü güzelin bir çok hayranını üzdüğü de görülmekte. “Zaten çok fazla kilon yoktu, neden daha fazla kilo verdin?” gibi bir çok eleştiri mevcut.

Seren Serengil Ameliyat Sonrası Zayıf Hali
Seren Serengil Ameliyat Sonrası Zayıf Hali

Ancak ünlü oyuncu eleştirilere, “İnsülin direncim var, tansiyonum var, böyle daha sağlıklıyım.” açıklama yaptı. ve ardından şunları ekledi; 40 yaşında kendisi ile tekrar barıştığını, bir çok sıkıntıları bu şekilde geride bıraktığını ifade ederek, “Şu an kalbim boş ve artık çocuk istemiyorum. ama elbette kısmet…

Geçirdiği Mide Ameliyatından sonra Kilo Veren Seren Serengil Son olarak;

Benim için hayat bu ameliyatla sil baştan başladı. Çünkü mükemmeliyetçi biriyim. Kendimi kilolu gördükçe sevmemeye başladım. Kendimi eve kapattım. Ama şimdi kendime yeniden aşık oldum. Özgüvenim tazelendi.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Artık üzüldüğüm hiçbir şeye eskisi gibi üzülmüyorum. Daha bir ümitliyim. Eskiye göre dert ettiğim her şeye daha az takılıyorum. Hayatımı yaşamaya karar verdim.

 

Seren Serengil Mayo Hali
Seren Serengil Mayo Hali
Seren Serengil bikinili son hali
Seren Serengil bikinili son hali
Seren Serengil Bikinili Poz
Seren Serengil Bikinili Poz

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Zeliha Deniz Zeliha Deniz Biliyorum Deniz kadar çoşkulu, bir kum tanesi kadar savurganım... Ama yine biliyorum ki avucunda işlenecek bir pırlanta kadar özelim!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al