Serdar Ortaç’ın MS Hastalığını Duyan O isim

Serdar Ortaç’ın MS Hastalığını Duyan O isim

Serdar Ortaç’ın yakalandığı MS hastalığı, ünlü sanatçının psikolojik çöküntü ve İstanbul’dan uzaklaşmak istemesi ile yakınları ve hayranları büyük üzüntü içerisine girmişlerdi. İlgili konuya girmeden kendisine buradan Acil şifalar diliyoruz. Eski dostu, güzel sanatçı Ebru Gündeş ile küs olan Serdar Ortaç şimdi bu hastalık için barıştı. Serdar Ortaç’ın hastalığını öğrenen Ebru Gündeş vakit kaybetmeden Serdar Ortaç’ı […]

Serdar Ortaç’ın yakalandığı MS hastalığı, ünlü sanatçının psikolojik çöküntü ve İstanbul’dan uzaklaşmak istemesi ile yakınları ve hayranları büyük üzüntü içerisine girmişlerdi. İlgili konuya girmeden kendisine buradan Acil şifalar diliyoruz.

Eski dostu, güzel sanatçı Ebru Gündeş ile küs olan Serdar Ortaç şimdi bu hastalık için barıştı. Serdar Ortaç’ın hastalığını öğrenen Ebru Gündeş vakit kaybetmeden Serdar Ortaç’ı arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve “yapabileceğim ne varsa ben hazırım.” dedi.

Bu telefon ikili arasındaki buzları eritti. Serdar Ortaç, bir süredir küs olduğu Ebru Gündeş’le yakalandığı hastalık nedeniyle artık barıştı. 

Ortaç, eşi gözaltına alındığında Gündeş’i aramış, ona ulaşamayınca da ekrana çıkıp eski dostuna veryansın etmişti. Bu yüzden Ortaç’a küsen Gündeş, arkadaşının düğününe bile katılmamıştı.

Ortaç ise aylardır görüşmediği eski dostunun bu sözleri karşısında duygulanıp “Bir kez daha büyüklüğünü gösterdin. Çok teşekkürler” yanıtını verdi. Bu sayede ikili barışmış oldu.

MS Hastalığı Nedir? 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Gülşen Akman Demir bu sinsi hastalığı anlattı…

Multipl skleroz (MS) hastalığını basitçe, merkezi sinir sistemine sınırlı olan ve merkezi sinir sisteminin birden fazla bölgesini farklı zamanlarda etkileyen iltihabi hastalık olarak tanımlamak mümkün.

Sinir sistemindeki başlıca hasar sinir telciğinin çevresini sarıp koruyucu ve iletici rol oynayan miyelin tabakasına yönelik olduğu için MS hastalığı miyelini bozan hastalıklar adı verilen bir grup hastalık içerisinde yer alır.

Serdar Ortaç’ın Son Sağlık Durumu, MS Nedir? Serdar Ortaç MS hastası, MS Nasıl teşhis ediliyor? MS Belirtileri Neler? MS hastalığı kimlerde görülür? MS Hastalığı Nedir? Ünlü sanatçı Serdar Ortaç’ın yakalandığı MS hastalığı nedir? Serdar Ortaç’ın son durumu nedir? Serdar Ortaç’ın sağlık durumu nasıl? MS hastalığı kalıcı mıdır?

MS hastalığı nasıl tedavi edilir? MS hastası olan ünlüler, MS hastalığı nasıl bir hastalıktır? MS hastalığı belirtileri nelerdir? MS hastalığına dair merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu haberimizde sizlerle…

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al