Kadın Güzellik Sağlık ve Moda
Sefamerve Çıtçıt Şal Büyük İlgi Gördü
Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2016
Kadın info

Sefamerve Çıtçıt Şal Büyük İlgi Gördü

Sefamerve Çıtçıt Şal modeli, Tesüttür giyim takipçileri tarafından büyük İlgi görmeyi başardı. İğne ile uzun uğraşlar veren tesettürlü hanımların imdadına yetişen Çıtçıtlı şal konsepti hızlı ve pratik şekilde örtünmeyi sağlarken, kayma gibi sorunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Özel davetlerde, spor yaparken ya da günlük hayatın her alanında kullanım kolaylığı sağlayacak olan Çıtçıt Şal ile iğne kullanımına son veriyor. Klasik ve ferah kullanım seçenekleri sunan SefaMerve marka tarafından tasarlanan ve satışa sunulan çıtçıtlı şal ekipmanlar kullanmadan rahatlıkla takılıp çıkarmasını, şeklini yitirmeden ve bozulmadan sürekli başta düzgün kalmasını sağlayacak.

29 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan bu harika ürüne sahip olmak için SefaMerve sayfasında ki kampanyalar bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Kargo ile sipariş verebileceğiniz Sefa Merve marka tesettür modelleri için siteyi ziyaret ederek üye olmanız ve beğendiğiniz modeli sipariş vermeniz yeterli. Siteyi incelediğimizde bir çok modelin şimdiden tükendiği görülmekte. Sizde acele ederek Çıt Çıt Şal Modellerini hemen sipariş verebilir, modelleri inceleyebilirsiniz.

SefaMerve Çıtçıtlı Şal Modelleri

 

Moringa Çayı Satın Al

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. Merhaba, Televizyon reklamında çok gördüm bunu. Gerçekten bayıldım. İğne aramaktan bıktık artık. 2 tane sipariş verdim. İnşallah elime en kısa zamanda ulaşır. Teşekkürler Sefa Merve

Moringa Çayı Nedir? Fiyat ve Sipariş

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2017 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul