Seda Akgül Gel Konuşalım’dan Ayrıldı mı?

Seda Akgül Gel Konuşalım’dan Ayrıldı mı?

Seda Akgül Gel Konuşalım’dan Ayrıldı mı? TV8 kanalında magazin programı olarak yayın yapan “Gel Konuşalım” sunuculuğunu yapan Seda Akgül ayrıldı mı?

Seda Akgül Kimdir ?

17 Haziran 1971  Ankara doğumlu olan Seda Akgül, 180 cm boyundadır.  Türk sunucu Akademisyen ve yazar olarak kariyerine devam eden Akgül. TED koleji mezunudur. Hacettepe üniversitesi  ingilizce bölümü mezun olan Akgül, mütercim tercümanlık görevinde bulunmuştur.

TV 8’in en sevilen magazin programı ‘Gel konuşalım’ın sunucularından olan Seda Akgül programdan ayrıldığını önceki günlerde açıklamıştır.

Sunucu arkadaşı olan Hakan Ural ile vedalaşan Seda akgül yaptığı açıklama ile Acun ılıcalı’ ya teşekkür etti. Akgül, Başta  ‘Acun Ilıcalı olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin ‘ dedi.

Seda Akgül Kimdir?

Seda Akgül Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı?

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Seda Akgül instagram hesabından açıklamada bulunmuştur. Hakan Ural ‘la çekilmiş olan fotografını paylaşan Seda Akgül altına şu notu yazmıştır ;

TV 8 ekranlarındaki en büyük kazancım, altın kalpli, adam gibi adam, sevgili dostum @hakanuralofficial…ben dostumu beraber çıktığımız bu yolda bırakmadım. Bazen sadece yol biter…Bana bu güzel dostları kazandıran @acunılıcalı, dünyanın en kaliteli yapımcısı @uygarataş, tüm ekibimiz hatta izin gününde bana veda etmeye gelen güvenlik arkadaşlarımıza kadar sevgi, özlem ve minnetim hiç bitmeyecek…’

Seda Akgül ‘ün yeni bir proje  nedeniyle programa veda ettiği iddia edilse de henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Programın yeni sunucusu ise Esra Eron’ dur.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor