Sarmısak Çayı Hakkında

Sarmısak Çayı Hakkında

Sarımsak çayı hakkında merak edilenler, kullanıcıların yorumları, evde sarımsak çayı hazırlamanın pratik yolları ile ilgili kadin.info sitemizde ilgili konuya sizler için yer veriyoruz. Sağlıklı ve doğal zayıflamak isteyenlere yeni bir soluk Sarımsak Çayı. Dünyaca ünlü Oyuncu Angeline Jolie diyeti olarak bilinen ve yıllarca uyguladığı sarımsak çayı ile zayıflama formülü başarılı olunca Bir çok diyetisyen tarafından […]

Sarımsak çayı hakkında merak edilenler, kullanıcıların yorumları, evde sarımsak çayı hazırlamanın pratik yolları ile ilgili kadin.info sitemizde ilgili konuya sizler için yer veriyoruz.

Sağlıklı ve doğal zayıflamak isteyenlere yeni bir soluk Sarımsak Çayı. Dünyaca ünlü Oyuncu Angeline Jolie diyeti olarak bilinen ve yıllarca uyguladığı sarımsak çayı ile zayıflama formülü başarılı olunca Bir çok diyetisyen tarafından da ülkemizde de önerilmeye başlandı. Ve en önemlisi ciddi başarı sağlamaktadır.

 

Sarımsağın Anadolu kültüründe ne kadar sağlığa faydalı ve şifalı bir bitki olduğunu bilmeyenler yok. Hatta ölümden başka her şeye çare olduğunu belirten genel uzman görüşü, zayıflama konusunda da ciddi bir yardımcı ürün olarak karşımızda.

Sarımsak çayı ile ilgili en fazla merak edilen sorulardan biri ağız kokusu yapıyor mu ?
Hayır. Kesinlikle ağız kokusu yapmıyor.

Ancak şuna dikkat etmek gerekir ki, sarımsak çayını 1 haftada kullanıp 5-10 kilo vereyim düşüncesindeyseniz büyük yanılgı içindesinizdir. Zira vücut metobolizması kesinlikle çok hızlı kilo vermez. Angeline Jolie sarımsak diyeti programını 6 ay boyunca sürdürdüğü de ilgili haberlerde zaten yer alıyor.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Peki Piyasada Satılan Sarımsak Çayı İçerisinde Neler Bulunuyor?
1 kutu içerisinde 30 adet süzen çay poşeti bulunmaktadır. 1 kutuda 30 tane yer alıyor.

Sarımsak Çayı İçeriğinde;
Sarımsak, Sinirli Ot, Çoban Çökerten, Zencefil, Funda Yaprağı ve Biberiye yer almaktadır.

Sarımsak Çayı Kullanımı: 
Garlic Tea Sarımsak Çayı sabah ve akşam olarak günde yalnızca 2 defa yemeklerden önce aç karına kullanılabilir. İsteğe göre öğlen de kullanılabilir. Garlic Tea çayın etkisini artırmak için günde 3 defa da kullanabilirsiniz.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al