Şal modelleri 2013

Şal modelleri 2013

2013 Şal Modelleri ve Örgülü Şal Modelleri ile ilgili kadin.info internet sitemizde yer alan bilgi ve detayları paylaşmak, giyim / elbise aksesuarı arasında kış aylarında en rağbet gören şallar ile ilgili moda haberini sizlerle paylaşıyoruz.   Giydiğimiz elbiseden ayakkabıya kadar olan uyum hepimiz için önemlidir. Bunun yanı sıra giyimin tamamlayıcı olan aksesuar türlerine de unutmamak […]

2013 Şal Modelleri ve Örgülü Şal Modelleri ile ilgili kadin.info internet sitemizde yer alan bilgi ve detayları paylaşmak, giyim / elbise aksesuarı arasında kış aylarında en rağbet gören şallar ile ilgili moda haberini sizlerle paylaşıyoruz.

 

Giydiğimiz elbiseden ayakkabıya kadar olan uyum hepimiz için önemlidir. Bunun yanı sıra giyimin tamamlayıcı olan aksesuar türlerine de unutmamak gerekiyor. İşte bu durumda şal modelleri 2013 de daha çok bir aksesuar olarak da kullanılan giyim araçlarından biri.
Bu sene özellikle şal modelleri 2013 arasında keten kumaştan yapılan şal modelleri daha rövanşta. Daha çok kumaştan tasarlanan şal modelleri oldukça alacalı renkler ile piyasada yerini almakta. Yeşil, şarap rengi, bordo, sarı ve krem rengi gibi birbirinden farklı renklerin karışımı ve birleşimi ile işlenen ve daha modern olan şallar oldukça dikkat çekici bir giyim tamamlayıcısı haline gelmekte. Bunun yanı sıra şal modelleri arasında olmazsa olmaz yünden örülen şallarda yine şal modelleri 2013 arasında yerini almaya devam ediyor.

Birbirinden farklı örgü modelleri ile kendini gösteren 2013 şal modelleri daha çok siyah ve krem rengi olarak işlenmekte. Kışın soğuğundan sıyrılıp sıcacık şallar ile sarılıp ısınan hanımlar 2013 şal modelleri ile çok daha şık ve havalı olacak gibi görünüyor. İster sırt üzerine ister tesettürlü giyimin başında gelen başörtüsü olarak da kullanılan şal modelleri her kadının zevkine uygun modeller ile üretilmeye devam ediliyor.

Hazır giyimden hoşlanmayan kişiler, birbirinden farklı örgü modelleri ile kendileri de örebilir ve modaya uygun şallar üretebilir. Tığ ile işlenen şal modelleri bu sene çok fazla tercih edilmemekte. Keten kumaşların ve yün ile örülen şallar çok daha fazla tercih edilmekte.

Giyim şekillerini farklı bir tarz ile değiştirmek isteyenler için 2013 şal modelleri, alıcılarını beklemeye hazırlar.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Farklı Model Şallar için Yeni Paylaşımlar Kadin.info sitemizde sizler için yapılacaktır. Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al