Sagopa Kajmer 20 Yıllık Eşinden Boşandı

Sagopa Kajmer 20 Yıllık Eşinden Boşandı

Sagopa Kajmer 20 Yıllık Eşinden Boşandı. Sosyal Medya’da paylaştığı bu açıklama sevenlerini şaşkına çevirdi. Eşi Kolera ile anlaşmalı ayrıldığı açıklaması.

Ünlü ses sanatçısı Müzisyen Sagopa Kajmer 20 Yıllık Eşinden Boşandı. İnstagram isimli Sosyal Medya hesabından  paylaştığı bu açıklama sevenlerini şaşkına çevirdi. Eşi Kolera ile anlaşmalı ayrıldığını açıkladı.

İşte Sagopa Kajmer’in açıklaması:

 

20 yıllık arkadaşım,en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen(Kolera) ,aldığımız ortak karar doğrultusunda ayrıldık,evliliğimizi sonlandırdık. Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettârım. Bundan sonrasında her ikimiz içinde bambaşka hayatlar var. O nedenleşu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın. Bugüne dek bize değer veren,her ikimizinde müziğine kulak veren,konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler. Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orada kalacak. Sevgilerimle Yunus Özyavuz(SagopaKajmer) #sagopakajmer #kolera #melankolia @sagopakajmer_resmi

SAGOPA KAJMER (@sagopakajmerofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

“20 yıllık arkadaşım, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen (Kolera) ile yollarımızı, aldığımız ortak karar doğrultusunda ayırdık, evliliğimizi sonlandırdık.

Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettarım.

Bundan sonrasında her ikimiz için de bambaşka hayatlar var. O nedenle şu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın.

Bugüne dek bize değer veren, her ikimizin de müziğine kulak veren, konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler.

Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orda kalacak.”

Bu ve buna benzer haberleri, Magazin kategorimizden takip edebilir, Konu ile ilgili diğer kategorimiz olan Boşanma kategorisini izleyebilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Nazlı Deniz Nazlı Deniz Cilt Bakım Ürünleri, Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Konularında Araştırmacı Kişiliğimi kaleme dökmekten büyük mutluluk duyuyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al