Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Sağlıklı Ve Mutlu Bayramlar

Özel Günler

Sağlıklı Ve Mutlu Bayramlar

Herkese merhabalar. Sitemiz ziyaretçilerine kurban bayramını en içten dileklerimiz ile kutlar, sevdikleriniz ile birlikte hayırlı, mutlu ve sağlıklı günler geçirmeniz, dileklerimizi iletmek isteriz. 

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Dini değerlerimizin biri de bayramlar olup, 25 Ekim 2012 Kurban bayramında tüm kadınlara hayırlara vesile olması ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Bayramda kilo almadan sağlıklı bir beslenme konusunda dikkat etmenizi öneriyor, kırmızı ete yüklenilmemesi ve etin bekletilmesinden sonra  iyi pişirilmesine önem verilmesini uzmanlar ile bizlerinde hatırlatmamız gerektiğini vurgulamak istiyoruz. Bu konuda diğer yazılarımızda ayrıntılı olarak yer vereceğiz.

Bayram tatili ile ilgili planları olan ziyaretçilerimizin, tüm bölgelerde etkili olacağı yağış için dikkatli olması gerektiğini de belirtmek istiyor aşağıda kurban bayramı ile ilgili tatlı resim paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Kurban Bayramı ile ilgili aşağıda ki resimlere tıklayarak büyük haline bakabilirsiniz.

 

 

 

Yazının Devamı için
Advertisement

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Özel Günler

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top