Saçlarınızın kişiliğinizi belirlediğini biliyor musunuz ?

Saçlarınızın kişiliğinizi belirlediğini biliyor musunuz ?

Saç modelinizin kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz ? Saç modeliniz aslında ruhunuzun aynasıdır. Çoğu kadının nasıl bir yapıda olduğunu bilmek için öncelikle saçlarından yola çıkabiliriz. Her model saçın farklı karakterdeki insanları yansıttığını düşünürsek Size ayna olacak bu fikirleri bilmenizde faydamız olacağını düşünüyoruz.

Saç modelinizin kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz ? Saç modeliniz aslında  ruhunuzun aynasıdır. Çoğu kadının nasıl bir yapıda olduğunu bilmek için öncelikle saçlarından yola çıkabiliriz. Her model saçın farklı karakterdeki insanları yansıttığını düşünürsek Size ayna olacak bu  fikirleri  bilmenizde faydamız  olacağını düşünüyoruz.

İşte düz, dalgalı, kıvırcık modellere göre kişilik özellikleriniz…

Düz saçlara sahipseniz fakat sürekli farklı tarzda yapıyorsanız ;

Düz saçlara sahip olduğunuz halde kimi zaman kıvırcık ve dalgalı kullanıyorsanız, hayatınızdaki düzenden  sıkılmış olup eğlenmeye vakit ayırmanızın zamanı gelmiştir .Bu ani değişimin  sebebi ise, kıvırcık saçların görüşünüzü  değiştirmesi ve size dolaylı olarak farklı bir hav katmasından kaynaklanır. Artık saçlarınızda olduğu gibi hayatınızda da farklılık arıyor olabilirsiniz.

Dalgalı saç ;

Dalgalı saçlara sahip olan insanlar öz güveni fazla olan insanlar olarak tanımlayabiliriz.yüksek enerjileriyle bunu hissedebilirsiniz.iradeli ve yaratıcıdırlar.duygusallık da olabilen bu saç modelinde çok çabuk kırılabiliyorlar. bu zamanlarda asla konuşmazlar ağızlarından tek kelime söz bile alamazsınız.özgür olmak bu tip kadınlar için vazgeçilmezdir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kıvırcık saçlı kişiler ;

Kıvırcık saçlı kişiler eğlenceli ve iyimserdirler .Cömertlikleri  öne çıkan bu tipteki kişiler hırs yapmayı severler.verilen görevleri herkesten önce hallederler bu da Lider yapıda olduklarının göstergesidir.

Dağınık sevenler için ;

Saçlarınıza belli şekil vermeyi  önemsemeden ya da uğraşmayı sevmeyenler , kendilerini hemen dışarı atmak isteyenler  önceliklerinizin kendinizden daha önemli olduğunu gösteriyor.kendi istekleriniz ve ihtiyaçlarınız asla ilk sırada olmayan bir yapıya sahipsiniz demektir.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al