Saç Uzatmanın Püf Noktaları

Saç Uzatmanın Püf Noktaları

Güzel yüzünüzün mimiklerini ortaya çıkaran faktörlerden biri de saçlarınızdır şüphesiz. Gür, pırıl pırıl, rüzgara çıktığınızda savrulan ve salınan bir saça sahip olmayı hangi kadın istemez ki. Öyle bir saça sahip olmak artık çok kolay keratin kaynak aradığınız çözüm olabilir sizin için. Araştırmalara göre her 10 kadından 6 tısının isteği uzun , bakımlı, parlak saçlara sahip […]

Güzel yüzünüzün mimiklerini ortaya çıkaran faktörlerden biri de saçlarınızdır şüphesiz. Gür, pırıl pırıl, rüzgara çıktığınızda savrulan ve salınan bir saça sahip olmayı hangi kadın istemez ki. Öyle bir saça sahip olmak artık çok kolay keratin kaynak aradığınız çözüm olabilir sizin için.

Araştırmalara göre her 10 kadından 6 tısının isteği uzun , bakımlı, parlak saçlara sahip ola bilmek ama hem uzatmak çok uzun aylar ve yıllar istemekte hem de uzattıktan sonra bakımı zorlaşmaktadır.Artık bunlar çok geri de kaldı uzun saçlara sahip olmak hem maliyet açısından hem bakım acısından artık daha kolay ve ulaşılabilir.

Saç bakım teknolojisi de her şey gibi artık kadınların hizmetinde,Bir zamanlar çıt çıt postişler ne kadar mutlu etmişti uzun saç meraklılarını. Şimdilerde aynı mutluluğu ve kolaylığı daha sağlıklı ve sağlam bir yöntem olan keratin kaynak vermekte kadınlara.Bir çok şeyde olduğu gibi keratin kaynak tada 5-6 uygulaması ve farklı sonuçları vardır.

Farklı keratin kaynak lar olsa da genel özellikleri temelde aynı dır ve tercih etmek için bir çok sepep vardır örneğin:

  • Keratin, saçın hammaddesidir.
  • Keratin, birleşme noktasına zarar vermez.
  • 6-8 ay boyunca saçta kalabilir.
  • İstenen her renge kolayca boyanabilir.
  • Güneşte, denizde ve saunada bile erimez.
  • Sökülürken hiçbir kimyasal gerekmez.

Kaynak zahmetli ve özen isteyen bir iş olduğu için ince detaylarına dikkat etmek gerekmektedir, elbette böyle özenli bir işin maliyeti de biraz farklı olmalı.ne kadar uzun ve gür istiyorsanız maliyeti de o kadar çoğalmakta elbette. Fiyat aralığı 300 YTL ile 1900 YTL arasında değişebiliyor.

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al