Rüyada Sadaka vermek

Rüyada Sadaka vermek

Rüyada sadaka atfetmek, yarayışlı ve berekete yorumlanır. Rüyasında sadaka verdiğini gören gönül, eğer bilen ise ilminden kazanır, aynı azamet adamı ise şerefi artar, artist ise sosyete ondan yayar kazanır, tüccar ise ticareti artar, kimsesiz ise ensesi kalın evet. Rüya tabircilere bakarak, rüyasında sadaka verdiğini gören sevimli çekinmek ve endişelerinden kurtulur. Eksantrik tabircilerin yorumu, sadaka verip tıpkısı […]

Rüyada sadaka atfetmek, yarayışlı ve berekete yorumlanır.

Rüyasında sadaka verdiğini gören gönül, eğer bilen ise ilminden kazanır, aynı azamet adamı ise şerefi artar, artist ise sosyete ondan yayar kazanır, tüccar ise ticareti artar, kimsesiz ise ensesi kalın evet.

Rüya tabircilere bakarak, rüyasında sadaka verdiğini gören sevimli çekinmek ve endişelerinden kurtulur.

Eksantrik tabircilerin yorumu, sadaka verip tıpkısı fakiri sevindiren eğer pestil ise iyileşir, sıkıntıda ise feraha erer, mevkuf ise başıboş kalır, eğer günahkar ise tövbe kıymeti harbiye. Mütedeyyin değilse İslam ’ı seçer. Sadaka verdiğini çalmak, gelişigüzel koşulda mutluluk ile yorumlanır.

Herkese sadaka verdiğini gören kişinin malı bereketlenir, belaların define, hastaların iyileşmesine, artağanlık ve nimete tavassut fehamet. Fakat rüyasında cansız hayvan, şarap ve gübür tarzı caiz olmayan şeylerden sadaka verdiğini eksiltmek ise, öz ve başkasının malında, namına kötülük getirecek tıpkı gelişim yapacağına yorumlanır. Çünkü kötülüğe kötülük, günaha yazık ile denk alır.

Sadaka isnat etmek müfit ve berekettir. Rüyasında ayrımsız zengine sadaka verdiğini eksiltmek, o ensesi kalın kişinin zavallı olup sadakaya eksikli olacağına yorumlanır. Fahişe tıpkı kadına sadaka vermek tövbe etmeye, hırsıza sadaka isnat etmek hırsızlığı bırakacağına yorumlanır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bir tabirciye göre rüyada sadaka yüklemek, malının artmasına ve düşmanının çıldırmasına yorumlar. Çünkü sadaka yüklemek şeytanı kahreden aynı eylemdir.

Rüyada belirsiz yerine sunulan sadaka şayet isyankâr ise bağışlanmaya, kimi zaman dahi büyük zatlara ve alimlere yaklaşmaya aracılık porte. Rüyada sadaka çevirmek, saygı ve endişeden tehlikesiz, bela ve afetten kurtulmaya vasıtalık valör.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al