Rüyada Sabun Görmek

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun dercetmek, mala, kederin ve üzüntünün geçmesine yorumlanır. Rüyasında sabun parçası gören eşhas ise bambaşka kimseyi avunç edeceğine yorumlanır. Rüyada sabunla elbise yumak, hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borcu ödemeye bel fehamet. Rüyada sabun eksiltmek, taze erkekler amacıyla ellerine geçecek malla yapacağı işlerde başarıya ulaşacağını bel porte. Rüyada sabun kalıbını kaldırmak, hazin […]

Rüyada sabun dercetmek, mala, kederin ve üzüntünün geçmesine yorumlanır. Rüyasında sabun parçası gören eşhas ise bambaşka kimseyi avunç edeceğine yorumlanır.

Rüyada sabunla elbise yumak, hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borcu ödemeye bel fehamet.

Rüyada sabun eksiltmek, taze erkekler amacıyla ellerine geçecek malla yapacağı işlerde başarıya ulaşacağını bel porte. Rüyada sabun kalıbını kaldırmak, hazin ve dertli kimseye manevi yardıma, sabunla elbisesini yıkadığını görmesi sıkıntılarından kurtulmasına meni kıymetiharbiye.

Rüyada sabunla ayrımsız şey yıkamak derttir. Sabunla elbise yıkadığını eksiltmek dertlerinden kurtulmasına işarettir. Rüyasında kalıpla sabun aldığını gören birey kötü haber alır. Birine sabun veren gönül ise benzeri yakınına kırılır.

Rüyada sabun koymak, işinizde size alıkoymak isteyenlerin olduğuna belen bedel. Sabun, sizi ekarte ederek yerinize bırakmak isteyenlere, aleyhinizde cins oyunlar planlayanlara işarettir. Bire Bir eksantrik yoruma bakarak bile: Rüyada görülen sabun, elde edilecek maldır. Sabun parçası, üzücü aynı kimseye teselli veren, bire bir kişidir.

Rüyada sabunla bire bir elbise yıkadığını ve temizlediğini gören emanet, züğürt ise iyileşir, günahkar ise tövbe ve üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder.

Sabun parçası, rüyayı görenin padişaha evet bile hakime ileteceği tıpkısı olaya da  işarettir. Kimi Vakit da sabun, kiri giderdiğinden kederlerin ortadan kalkmasına meni mesabe.

Rüyada sabun hayra yorulmaz. Kalıpla sabun aldığını gören lezzetsiz veri duyarlı. Birine sabun veren küser. Sabunla benzeri madde yıkamak ya dahi elde etmek sıkıntıdır. Vücudunu sabun içinde gören emanet sıkılır.

Rüyada sabun kaplamak, geçimini pres koşullar altında sürdürmeye, sabunla tıpkı molekül yumak, bütün yüklülük ve üzüntülerden kurtulacağına, sabun aşındırmak, başvurulan aynı aha algı zorluğu çekmeye, sabun feda etmek evet dahi kabul etmek, kazancını başkasına kaptırmaya, sabun kaybetmek ise hastalığa vasıtalık şayan.

kadin.info facebook sayfası
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Orjinal Moringa Çayı Sipariş Ver
Site içi Arama…
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU