Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak ve ya Onunla Konuşmak Nedir? Mânası ve Yorumu nasıl ifade edilir? Nasıl Yorumlamalıyız? Rüyada eski sevgiliyi, eski eşi görmek dünyada en çok görülen rüyalar arasında yer alıyor. Bu ikili ilişkilerde aslında gayet doğal bir durum. Her ne kadar sizi fazlası ile sarsa da […]

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak ve ya Onunla Konuşmak Nedir? Mânası ve Yorumu nasıl ifade edilir? Nasıl Yorumlamalıyız?

Rüyada eski sevgiliyi, eski eşi görmek dünyada en çok görülen rüyalar arasında yer alıyor. Bu ikili ilişkilerde aslında gayet doğal bir durum. Her ne kadar sizi fazlası ile sarsa da hiç bir rüyayı kötüye yormayacağınız gibi bu rüyayı da kötüye yormamanızı öneriyoruz.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, onu unutmadığınız, aklınızın, kalbinizin bir köşesinde olduğu manası taşımakla birlikte, içinizde bir pişmanlığın olduğu anlamı da taşımaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılık olarak yorumlanabilmektedir; bazı rüya yorumcuları eski sevgilinizi rüyanızda gülerken görmenizi ondan güzel bir haber alacağınıza da işaret olarak belirtmektedirler.

Eski Sevgilinizi Rüyada sık sık görüyorsanız ve bu rüya genel de evlilik ve benzeri durumlar içeriyorsa, aranızda yaşadığınız problemlerin büyüklüğü ya da korkularınızın olduğu anlamı taşımaktadır.

Rüyanızda, eski sevgilinizle gezip dolaştığınızı görmüş iseniz, bu muradınıza ereceğinize dair bir anlam ifade ediyor olabilir. Eğer tam tersi bir durum rüyanız ile ilişkilendirilmiş ise yani, eski sevgiliniz ile rüyanızda kavga ediyorsanız, bu da evlilik olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Sevgili ile Karşılaşmak

Rüyasında eski sevgiliniz ile karşılaştığınızı görmek, karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığınızı ya da şu anki ilişkinizde bazı sorunlar yaşadığınızı gösterir. Bu uyarıcı bir rüya olarak kabul edilmektedir ve değerini bilip, ona önem vermek gerekmektedir.

Rüyada renklerin anlamları da çok önemlidir. Rüya içerisinde Beyaz ve Yeşil Renk, güzel ve iyi bir haber alacağınızı ifade ettiği gibi onunla evlenecek ya da tekrar birleşeceğinizi de ifade edebilir. Bir diğer yorumlama da onun için hayırlı bir sürecin başladığı göstergesi olarak yorumlanabilmektedir. Aslında içinizi rahatlatabilecek en güzel yorumlama şekli budur.

Peki  Eski sevgiliyi yeniden kazanmanın yolları nedir?

Sevgiliden ayrılmak her zaman çok zordur. Eğer ona gerçekten çok aşıksanız onu her zaman düşünmeniz çok doğaldır. Ama en önemli şey sevgilinizin sizi özlemesini ve sizi geri istemesini sağlamaktır.

Bu öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değildir, hele hele eski sevgiliniz sizi artık istemiyor ve hiç oralı bile olmuyorsa bu iş artık daha zordur ama siz halen onun size geri dönmesini umuyorsunuz, iste böyle bir zamanda insanin umutlarını yitirmemesi ve moralini bozmaması gerekir. Birde üfürükçülerden, büyücülerden umut aramak işin en acı tarafı olmaktadır. Bununla birlikte insanın aklını ve zekasını kullanıp, bazı şeyleri de yapmaması gereklidir.

Eski sevgilinizin sizi özlemesini istiyorsanız ;
– Ona ikide bir mesaj atıp ve onu aramayı bırakın.
– Sırf onu kıskandırmak için sakın başka biriyle çıkmayın. Bunun geri tepeceğine inanın.
– İlişkinizin düzeleceğini sanarak ayrıldıktan hemen sonra ona içten ve samimi davranmayı bırakın.
– Kaza süsü vererek onunla karşılaşmak için ikide bir onunla konuşmak için fırsat kollamayın.

Yukarıda saydığım şeyleri kelimesi kelimesine uygulamak zorunda değilsiniz ama şurası bir gerçek ki eski sevgiliyi kazanmak onun geri dönmesini istemek sizin en doğal hakkınızdır ve ne pahasına olursa olsun bunu başarmak için buyuk fedakarlıklar gösterirsiniz, zaten böyle bir davranış içinde olursanız eski sevgiliniz sizin onu ne denli çok sevdiğinizi anlayacaktır. Peki simdi ne yapalım ki eski sevgili bize geri dönsün ?

Eski sevgiliden bir süre ayrılıp onu hiç görmemek aslında çok işe yarar.
Bu şu anlama gelir, eski sevgili ile artık belli bir süre için hiç bir şekilde görüşmeyin bunu da arkadaşlığınızın iyi yönde gelişmesi açısından değerlendirin bu sevgilinizin size geri dönmesi için yapılması gereken bir davranıştır.

Eğer niyetiniz öyle değilse onunla sadece arkadaş kalmayı istemeyin.
Ayrılan çiftlerin çoğu arkadaş olarak yaşamayı tercih ederler. Aslında her çift önceden birbirlerine aşık olduklarını unutmazlar ama şimdi birden bire kendilerini arkadaş olarak görmeye başlarlar, bu aslında yanlıştır, böyle bir şey olmaz.

Daha çok başarıya odaklanın.
Eğer sizi mutlu edecekse fiziksel görünümünüze dikkat edin, sağlıklı yiyin, spor yapın ve zinde kalın. Sizdeki bu gelişmeler onun dikkatini çekecek ve bunun sonucunda eski sevgilinizin hakkınızdaki düşünce ve tavırları değişmeye başlayacaktır. Sevgiliniz tabiatıyla sizden omur boyu nefret etmek durumunda değildir.

Eski sevgiliniz sizin hakkınızda ne zaman bir haber duysa sizi düşünüp özleyecektir ve çok geçmeden sizinle görüşmek için harekete geçecektir. Gereken tek şey ise sabretmektir, böyle durumlarda sabretmek mucize yaratmak için yeterlidir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. çok bilgili ve güzel bir yazı olmuş teşekkür ediyorum paylaşımlarınız için.. herkese güzel rüyalar görmek dileği ile..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor